Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita andadeea's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.11.2012
    Postari in forum
    61

Cadouri de Craciun pentru copii

stiu ca e cam devreme, dar voi la ce cadou de craciun vati gandit pentru copii vostri???? eu chiar nu stiu si poate pana atunci imi dati voi niste ideei.

sadia
    Guest
    Duminica am fost sa ne facem si noi o idee,ca la noi deja au aparut cadourile si incep sa impodobeasca ,dar ciiar nu stiu anul acests,nu stim ce sa/i luam.........mai avem timp cam o luna.

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    David are deja 2 ani si 9 luni si poate sa ne spuna ce si-ar dori ft tare sa primeasca. Anul acesta si-a dorit mult sa ii aduca mosul o bicicleta si am primit-o mai repede in dar, de la Reinert Martinel si a fost ft surprins si super entuziasmat.
    Acum spune ca vrea trotineta.....Deci va dati seama cam ce ii aduce mosul, lui David, in cazul in care nu se mai razgandeste pana atunci.

Membru inregistrat la
    22.11.2012
    Postari in forum
    61
    bine si noi l-am intrebat pe darius ce ar vrea si el a zis ca pantaloni :)) o sa ii aduca si asta mosu dar nu e de ajuns.

Floricica Cu Vechime SilviaPopa's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.11.2009
    Postari in forum
    5.395
    In functie si de preocuparile lui.
    Eu tot timpul am idei de cadouri pt David, bani nu sunt suficienti :))). Eu stau mai prost la idei pt copii altora, mai ales pe cei pe care nu ii prea vizitam, doar cu ocazia sarbatorilor, sau zilelor lor....

Membru inregistrat la
    22.11.2012
    Postari in forum
    61
    eu in principiu vreau un cadou cu tematica educativa asta e clar.

princess
    Guest
    Cand sunt in pana de inspiratie ma uit prin magazine si imposibil sa nu gasesc ceva. Ai mei se razgandesc repede chiar daca imi spun ce isi doresc.

Floricica Avansata dalicris's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.03.2011
    Postari in forum
    1.387
    Nici eu nu stiu ce sa ii iau motzului meu. As vrea niste forme de construit, am deja niste seturi, dar am vazut si ceva in forma de tevi. Sigur or sa ii placa, tinand cont ca adora sa umble cu surabariile lui tati, inclusiv cu tevaraia lui. Dar e clar, mai ma de cautat, la noi sunt mai multe ocazii. Si sf. Andrei, ziua lui de nume, si mos Nicolae si Mos Craciun, plus ziua mea, in ianuarie, cand mai primeste si Andrei ceva bonus. Deh.. Daca e singurul nepot pentru ambele seturi de bunici.. Deci voi avea cam mult de umblat. Pentru ca bunicii lasa in spatele meu luarea cadourilor, ca 'mamele stiu mai bine'.

sadia
    Guest
    Citat Postat de dalicris Vezi mesajul
    Nici eu nu stiu ce sa ii iau motzului meu. As vrea niste forme de construit, am deja niste seturi, dar am vazut si ceva in forma de tevi. Sigur or sa ii placa, tinand cont ca adora sa umble cu surabariile lui tati, inclusiv cu tevaraia lui. Dar e clar, mai ma de cautat, la noi sunt mai multe ocazii. Si sf. Andrei, ziua lui de nume, si mos Nicolae si Mos Craciun, plus ziua mea, in ianuarie, cand mai primeste si Andrei ceva bonus. Deh.. Daca e singurul nepot pentru ambele seturi de bunici.. Deci voi avea cam mult de umblat. Pentru ca bunicii lasa in spatele meu luarea cadourilor, ca 'mamele stiu mai bine'.
    hi hi hi
    Cam asa e si la noi...........si bani luna in decembrie au asa o funda rosieeeeeeeeee!

princess
    Guest
    Mi-am amintit ceva: stiu ca multa lume procedeaza asa, pentru noi e o experienta frumoasa sa selectam jucariile si sa le dam copiilor care nu au si nu-si permit jucarii noi, in special in perioada Craciunului. Ai mei au multe, prea multe si nu prea se mai bucura de nimic, dar au invatat sa se bucure sa imparta cu altii si imi creste inima cand vad ca o fac din suflet.

sadia
    Guest
    Citat Postat de princess Vezi mesajul
    Mi-am amintit ceva: stiu ca multa lume procedeaza asa, pentru noi e o experienta frumoasa sa selectam jucariile si sa le dam copiilor care nu au si nu-si permit jucarii noi, in special in perioada Craciunului. Ai mei au multe, prea multe si nu prea se mai bucura de nimic, dar au invatat sa se bucure sa imparta cu altii si imi creste inima cand vad ca o fac din suflet.
    Te referi la o campanie pt Craciun?
    Noi mergem la un orfelinat.....dar din jucariile noastre nu prea dam ca le strica micul meu terorist,si cum sa le duc stricate.
    Ducem ce putem.....jucarioara,biscuti,etc

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari