Ultimele discutii din forum
    lorito
    Guest

Asa ceva nu vezi in fiecare zi

Grasa si frumoasa - cele mai sexy plinute din lume (Poze)
    Nu am nimic cu femeile cu forme, voluptoase:), dar astea sunt culmea culmilor, Michelin nu alta.
    Enjoy the pictures.Si poate veniti cu altele la schimb..
    Va place genul asta de aparitii?

Floricica Avansata the_pretty_nurse's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2008
    Postari in forum
    1.432
    ...deci:))...in concluzie eu pe langa astea sunt fotomodel:))
    ..Doamne:(...eu lucrez intr-un domeniu unde am vazut multe-multe femei...dar extrem de rar vezi asa ceva cu proprii ochi:)...astea chiar sunt dizgratioase............

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    chiar ca nu vezi in fiecare zi..bine ar fi sa nu vedem..alea nu sunt femei sanatoase fizic vorbind

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Lori vai de capul si organismul lor.
    Mi se pare foarte nasol din punct de vedere medical sa te lasi sa ajungi pe la 100 kg(exceptand perioada de sarcina) dar astea depasesc cu foarte mult acest stadiu.ma mir ca pot sta drept pe scaun sau in picioare,vai si amar de genunchi,glezne sa nu mai vorbesc coloana si organe interne.
    Eu am prins pe Zone Reality despre obezitatea morbida un documentar,pt a scoate din casa pe unu de vreo 500 kg a trebuit sa darame un perete a facut regim in spital pana sa ajunga la o greutate mai ok pt operatii,e un chin pt familie si pt omul in cauza(chiar daca el mi se pare ca de la un moment nu mai realizeaza starea lui).Faza cu peretele ar fii tare in Ro sa darame la bloc sau la casa zidu de caramida,parca si vad.

Indiferent de problemele medicale pt a ajunge la asa o performanta eu zic ca nu este nici o scuza.de pe la 100 si ceva de kg ar trebui sa-ti pui probleme serioase si sa cauti o solutie chiar ea extrema.
    Modificata de arysha; 12.04.2011 la 15:55:30.

Moderator Floricica Veterana dami28elena11's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.07.2006
    Postari in forum
    24.097
    pana si femeia aia din Craiova care avea sute de kg..si a nascut fetita..a murit..mare tragedie...a ramas fetita fara mama..copil asa micut

Floricica Cu Vechime adryaana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    7.717
    Citat Postat de arysha Vezi mesajul
    Lori vai de capul si organismul lor.
    Mi se pare foarte nasol din punct de vedere medical sa te lasi sa ajungi pe la 100 kg(exceptand perioada de sarcina) dar astea depasesc cu foarte mult acest stadiu.ma mir ca pot sta drept pe scaun sau in picioare,vai si amar de genunchi,glezne sa nu mai vorbesc coloana si organe interne.
    Eu am prins pe Zone Reality despre obezitatea morbida un documentar,pt a scoate din casa pe unu de vreo 500 kg a trebuit sa darame un perete a facut regim in spital pana sa ajunga la o greutate mai ok pt operatii,e un chin pt familie si pt omul in cauza(chiar daca el mi se pare ca de la un moment nu mai realizeaza starea lui).Faza cu peretele ar fii tare in Ro sa darame la bloc sau la casa zidu de caramida,parca si vad.

Indiferent de problemele medicale pt a ajunge la asa o performanta eu zic ca nu este nici o scuza.de pe la 100 si ceva de kg ar trebui sa-ti pui probleme serioase si sa cauti o solutie chiar ea extrema.
    mami are 46 de ani si are in jur de 100kg... tot acolo se invarte.... mai a scazut pana pe la 80 dar de muulta vreme mananca sanatos si nu reuseste sa dea prea mult jos.. plus ca are cateva probleme de sanatate....... oricum mami e mic copil pe langa astea .. trist.. bietele femei...........

Floricica Senior arysha's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2009
    Postari in forum
    3.913
    Citat Postat de adryaana Vezi mesajul
    mami are 46 de ani si are in jur de 100kg... tot acolo se invarte.... mai a scazut pana pe la 80 dar de muulta vreme mananca sanatos si nu reuseste sa dea prea mult jos.. plus ca are cateva probleme de sanatate....... oricum mami e mic copil pe langa astea .. trist.. bietele femei...........
    Imi pare rau e bine daca poate tine un regim alimentar cat de cat sanatos iar daca ar putea face putina miscare adaptata varstei + altor probleme de sanatate.Orice kilogram in plus se rasfrange asupra articulatiilor si nu numai ;cu cat acumulezi mai multe kilograme cu atat va fii mai greu sa dai jos.
    Din pacate ritmul de viata si alimentatia nu ne ajuta prea mult.
    Bafta mamei sa se mentina,important e sa se simta bine.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    ....Am mai vazut femei asa grase, ba chiar mai grase (la tv).Era odata pe Discovery un cuplu in care lui ii placeau femeile fff grase.Cred totusi ca era un fetis pt el.Saraca femeie nici nu se mai misca din pat, nici macar nu se putea intoarce singura.Cand o spala, ii ridica grasimea straturi straturi, avea micoze saraca...

Moderator Floricica Senior madalinutzamamy's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    3.906
    fotomodele=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))00000

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    OMG...
    Am ramas masca, este socant.

Floricica Cu Vechime alexandru31's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.02.2009
    Postari in forum
    5.678
    Doamne fereste!!! pur si simplu e socant si dezgustator sa te simti bine in pielea aia..sa mai faci si poze sexy:((

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari