Ultimele discutii din forum
    mada_lyna
    Guest
    draga mea, esti mi-nu-na-ta. pur si simplu. iti multumesc din inima si iti spun ce am hotarat. maine voi lua la puricat toate cele de mai sus. inca o data, iti multumesc pt tot, dar mai ales ca ai rapit din timpul copilului tau si nu numai, pt a te informa pt mine. 9-6

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    stai linistita, am facut astea in timp ce dormea sau... la munca ... (hihihihihi). si am facut-o cu placere. ce am neglijat a fost dezordinea din casa, dar ma apuc imediat de rezolvat :)))
    de cand lucrez in turism am ajuns la concluzia ca multe dintre ofertele care se gasesc pe net sunt 99% publicitate si doar 1% realitate, de aceea am zis sa fac o fapta buna. sper ca te-am ajutat. si mai sper ca veti avea o vacanta de vis, cu zapada, colinde, mancare buna, foc in semineu, tot tacamul pentru a o face de neuitat!

mada_lyna
    Guest
    si eu sper la fel. si iti urez si tie tot asa,dar din cate am inteles ,esti plecata din tara si nu vei avea parte de spiritul craciunului nostru, din pacate. cand doarme copilul la prinz, le iau la dumicat pe toate si ne hotaram.
    o sa iti trimit poze dupa ce ne-om intoarce.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari