Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Idee Va reprosati anumite lucruri cu privire la atitudinea voastra fata de copil ?

Eu una imi reprosez ca uneori cand ma ajunge oboseala mai tip la el cand sare si el calul ce-i drept (adica insista prin tipete ca vrea ceva, sau face scene de personalitate) si apoi imi pare rau ca imi dau seama ca e mic si nu intelege multe lucruri.
    Imi mai reprosez ca din cauza conjuncturii i-am dat posibilitatea sa se obisnuiasca cu televizorul si imi mai reprosez ca de multe ori cedez prea usor in fata lui dar asta e, il iubesc mult si mi se rupe inima cand il vad ca ii dau lacrimile.

Voi ce va reprosati vis-a-vis de atitudinea vostra fata de copii?

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Cam tot astea!
    Si ca, din cauza oboselii si stresului, nu-mi mai arde de joaca, desi mie imi place sa ma joc la nebunie.
    Despre cedat...cred ca pot sa scriu o carte. Eu nu rezist nici in fata oamenilor mari cand ma roaga, dar in fata copilului meu. Insa asta e o mare greseala deseori speculata de cei de toate varstele.

Floricica Avansata madasabi's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.01.2011
    Postari in forum
    1.266
    si eu imi reprosez faptul ca ii mai scap cate o palma la fund,cu toate ca nu plange,uneori kiar rade,dar mie mila de ea

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    In general cam ce s-a spus aici imi reprosez si eu, n-are rost sa repet cele spuse mai sus.
    Modificata de eliza rares; 16.02.2011 la 19:26:59.

Floricica Debutanta alebia's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.02.2009
    Postari in forum
    859
    Si eu imi reprosez aceleasi lucruri si ar mai fi ceva ca nu l-am prea lasat sa stea cu altcineva, mereu am impresia ca nimeni nu stie sa aibe grija de el si probabil in viitor nu ne va fi foarte bine.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari