Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta g_ioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064

Rog info cumparaturi Budapesta

Dragi mamici, as vrea sa va intreb daca imi puteti oferi informatii despre unde ar merita sa fac cumparaturi in Budapesta (bineinteles ca pentru cel mic :) ).
    Plecam pentru 3 zile in Ungaria si timpul va fi foarte limitat. Voi putea ajunge in Campona si West end dar cu timp mai mult decat scurt pentru fiecare. Ma gandeam la Tesco, e mai mare si, cred, preturi mai accesibile... Ce parere aveti?

Orice sfat este binevenit. Multumesc

Floricica Senior rally's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.07.2009
    Postari in forum
    2.733
    Buna.
    Noi am fost in ianuarie, in perioada reducerilor la ei, iar cele mai bune cumparaturi le-am facut pe o straduta numita Vaci Utca, este foarte aproape de Dunare, merge paralel cu ea de fapt si este pietonala.
    Sunt multe magazine acolo, si am gasit preturi f. bune atunci. In rest mai sunt mall-urile.
    Distractie placuta.

P.S. Eu ma refer la haine, incaltaminte etc, nu la mancare.

Floricica Debutanta g_ioana's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.09.2010
    Postari in forum
    1.064
    multumesc frumos. Da, la haine si-sau incaltaminte ma refeream si eu. Nu este scopul calatoriei insa tot ii voi lua ceva copilului. Nu o sa am timp sa "studiez piata" :) si n-as vrea sa umblu de bezmetica fara sa stiu in ce directie :)

Floricica Avansata timyg's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.08.2007
    Postari in forum
    2.003
    la tesco gasesti in perioada asta reduceri la haine (gasesti de la firma Cherokee,F&F)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari