Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata blue65's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061

Promotii vesele

Avand in vedere puterea de cumparare in Romania, majoritatea dintre noi cautam produse de calitate la preturi mici, urmarim promotiile din magazine, site-uri online etc. O parte dintre ele le descoperim singuri'singure, de o parte auzim de la prietene...ar fi bine daca am reuni aici ponturile

Floricica Debutanta mamica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2010
    Postari in forum
    835
    noi am dat 50 lei pt cadouri la gradi si doamna le-a luat o bagheta de zana care canta, un set de bucatarie cu aragaz, oale cu capac si spatule, o papusa hannah montana cu microfon oja si ruj, plus dulciuri.....sincer am fost multumita mai ales ca lu Maria i-au placut foarte mult, chiar le-am pus pe hol sa nu i le rupa Mihai, se joaca cand adoarme el....nu cred ca are rost sa luam jucarii scumpe mai ales ca ei distrug repede, ca asa sunt copii.
    piesele de lego sunt foarte apreciate de copii Mihai are de la Maria si e foarte incantat.
    pacat ca piata e invadata de chinezarii care de multe ori sunt toxice pt ei.

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Foarte buna ideea! Si pe mine ma intereseaza promotiile. Eu am luat pampersi (din cei buni) cu servetele umede (1 pachet gratuit) de la PLUS, dar s-a terminat promotia. Si la Carrefour au fost promotii bune la detergenti. Promit sa revin cu promotii de actualitate!

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Mamica1, fetita a avut un cadou consistent pentru cei 50lei; avand in vedere ce preturi au jucariile pe piata...
    Dama de pica, ma bucur ca iti place subiectul

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Noi am luat acum ceva timp din Kaufland un joc la reducere 80%(pacat ca nu m-am gandit atunci sa deschid un astfel de subiect), o poarta cu cos pentru fotbal/basket, de care e ft incantat strumful, iar de curand am facut comanda de o jucarie cu reducere 50%, pentru copii mici(daca se da acceptul sa postez link, o fac cat de curand); ca vorbeai de scutece, noi luam fie Pampers go&play(portocaliu)(38lei pentru 42buc) din Carrefour, fie Wickies(44buc la 31lei) din Kaufland, pentru ca sunt mai convenabili la pret si nu au mirosul acela suparator de chimicale.

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Felicitari pentru totpic,e super si sper sa participe cat mai multe persoane

Floricica Veterana alinna's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.06.2007
    Postari in forum
    15.121
    Azi am fost pe la Billa si au la Promotie oua.Un cofrag de oua(30 de bucati) 7,99lei
    Nu ma intrebati ce indice aveau ca nu stiu,nu m-am uitat

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    O, foarte bun pretul, si eu care vroiam sa iau pentru sarbatori din Plus cu 11lei; merita sa trec intai prin Billa, mc

Floricica Avansata ralukut's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.06.2008
    Postari in forum
    1.401
    Eu am luat din Plus cozonaci Panettone cu 10 lei si cativa bani. Nu stiu cate grame au (i-am lasat in masina), dar sunt buni de cadou, nici prea mari nici prea mici. Oricum mi s-a parut bun pretul, avand in vedere ca cei mari, de 1 kg. nu sunt sub 30 lei.
    Din pacate, oricat de mult mi-as dori sa fac economii luna asta, nu-mi permite timpul sa iau cateva produse dintr-un supermarket, altele din altul si tot asa.
    Iar pt Bucuresti unde drumurile te omoara, nu stiu daca ar fi o economie reala sa bat toate magazinele.

Membru inregistrat la
    13.10.2006
    Postari in forum
    2.061
    Citat Postat de dama de pica Vezi mesajul
    Foarte buna ideea! Si pe mine ma intereseaza promotiile. Eu am luat pampersi (din cei buni) cu servetele umede (1 pachet gratuit) de la PLUS, dar s-a terminat promotia. Si la Carrefour au fost promotii bune la detergenti. Promit sa revin cu promotii de actualitate!
    Acum este la Carrefour oferta de pampers cu servetele

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari