Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice daniela37's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.05.2011
    Postari in forum
    556

Petreceri pentru copii

Dragelor, am tot gasit in discutiile voastre sugestii despre faptul ca ne-ar prinde bine tuturor un topic in care sa aducem date si informatii despre locurile de joaca in care putem organiza petrecerile de ziua copiilor nostri. Pentru ca - trebuie sa recunoastem! - cu toatele avem nevoie de sugestii si propuneri. Si de impresii despre diferite locuri de joaca din oras. Din fiecare oras!

Haideti sa vedem: incepem cu locurile de joaca de la McDonald's. Ce parere aveti voi si ce parere au copiii vostri? Pana la ce varsta putem sa le organizam copiilor petrecerea la Mac?

Si mai este ceva: merita locul de joaca, o masa de la McDonald's?

Floricica Novice Maria's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.04.2011
    Postari in forum
    414
    Citat Postat de daniela37 Vezi mesajul
    Dragelor, am tot gasit in discutiile voastre sugestii despre faptul ca ne-ar prinde bine tuturor un topic in care sa aducem date si informatii despre locurile de joaca in care putem organiza petrecerile de ziua copiilor nostri. Pentru ca - trebuie sa recunoastem! - cu toatele avem nevoie de sugestii si propuneri. Si de impresii despre diferite locuri de joaca din oras. Din fiecare oras!

Haideti sa vedem: incepem cu locurile de joaca de la McDonald's. Ce parere aveti voi si ce parere au copiii vostri? Pana la ce varsta putem sa le organizam copiilor petrecerea la Mac?

Si mai este ceva: merita locul de joaca, o masa de la McDonald's?
    Noi o mai ducem pe Antonia in mall la spatiul de joaca(noi suntem din Rm Valcea) si am vazut ca acolo se organizeaza si zile de nastere si am intrebat si costa 25lei de copil si stai 2ore sau 2ore jum,nu mai stiu exact.Daca ai multi copii e cam scump pt ca te mai costa si mancarea si tortul.Si mancarea va fi clar de la Mc Donald's ca doar nu poti veni tu de acasa cu mancarea ta.Eu o sa ii fac Antoniei ziua acasa pt ca stam la casa si avem spatiu destul si oricum e prea mik,nu stie ea de petreceri.
    Modificata de Maria; 25.10.2011 la 18:42:07.

Floricica Novice georgiana20's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    567
    SI eu ii voi face ziua si anul acesta tot acasa. aici e diferit .. vin mamici cu piticii , dar vin si prietenii , se serveste masa ( o masa cat mai bogata, cu diverse) .. se asculta muzik , piticii se joaca.. daca vrei aduci si un clovn care sa ii distreze, dak nu se joaca ei singuri. Pe urma tortul ... pff la un loc de joaca nu mi s ar parea ceva special sincer. acasa imi pun baloane cu numele si cu La multi ani .. etc.. si oricum face 2 ani in februarie este mica ptr altceva/

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari