Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Muzica pentru copii

Cred ca tuturor copiilor le place muzica, inca de cand sunt in burtica mamei sau de cand sunt bebelusi, de la melodiile cantate de mami pana la cele de la televizor sau radio.

Lui Edi ii place muzica de la posturile tv cu muzica, are chiar si cateva melodii preferate pe care le ascuta cu placere si pe care danseaza asa cum se pricepe el mai bine. De exemplu, una din melodiile lui preferate este cea a lui Smiley - Love is for free pe care o "asculta" si pe care daseaza chiar si fara sonor .

Stiu ca exista colectia "Cutiuta muzicala" cu melodii special create pentru copii insa i-am pus o singura data cateva melodii lui Edi si nici ca l-au interesat.

Care credeti ca este cea mai potrivita muzica pentru copii?

Floricica Debutanta mamica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.11.2010
    Postari in forum
    835
    incearca de pe youtube....elefantul cici, sau gummy bear,gasesti multe cu videoclipuri frumoase si ritmate. fiu-miu o prefera pe rihanna, nu are gusturi proaste nu?/:))))))
    la alea de pe trilulilu nu stau nici ai mei.
    o sa zici ca am innebunit dar ii mai place si videoclipul cu avioane AC/DC-THUNDERSTRAK

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari