Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita margacalin's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.12.2008
    Postari in forum
    12

Meseria "de parinte"

Meseria de "Parinte" din pacate nu beneficiaza de un manual cu rezultate garantate! Experienta este cel mai bun manual, in cazul cresterii unui copil. Impartasirea experientei este un castig atat pentru cel care o impartaseste, cat si pentru cel care beneficiaza de ea!

Floricica Novice Foxman8472's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2012
    Postari in forum
    315
    Si scopul acestui thread este... ???

Moderator Floricica Debutanta zonica's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.06.2011
    Postari in forum
    739
    Sincer,nici eu nu am inteles nimic!

Floricica Avansata danipufu's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.03.2010
    Postari in forum
    1.856
    sa ne impartasim din experienta noastra de parinti,sa povestim intamplari placute sau neplacute,sfaturi ,despre asta este vorba cred

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Parinte egal cu rabdare,daruire,implicare,mereu in miscare,resposabilitate,griji,iubire,calm,intelegere,respect......si mereu inveti ceva de aceea acest sait m-a cucerit te ajuta sa ai toate aceste calitati ....numai sa vrei.

Floricica Novice Foxman8472's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.02.2012
    Postari in forum
    315
    Citat Postat de danipufu Vezi mesajul
    sa ne impartasim din experienta noastra de parinti,sa povestim intamplari placute sau neplacute,sfaturi ,despre asta este vorba cred
    Pentru asta exista diferite thread-uri pe diferite teme. Forumul copilul.ro este destinat parintilor care isi impartasesc "intamplari placute sau neplacute, sfaturi".

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari