Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664

Lumina de veghe din camera copilului

Voi ce folositi pentru lumina de veghe din camera copiilor? De fapt, ar trebui sa va intreb mai intai de toate daca folositi lumina de veghe pentru camera copiilor ?

Am vazut ca sunt to soiul de lampi de veghe care mai de care mai colorate si mai frumoase. Noi inca nu folosim asa ceva, Edi doare foarte bine pe intuneric si n-are nevoie de lampa de veghe. Avem pe hol o lampa mica mica cu un bec mic care da asa o urma de lumina si asta e tot.

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Voi ce folositi pentru lumina de veghe din camera copiilor? De fapt, ar trebui sa va intreb mai intai de toate daca folositi lumina de veghe pentru camera copiilor ?

Am vazut ca sunt to soiul de lampi de veghe care mai de care mai colorate si mai frumoase. Noi inca nu folosim asa ceva, Edi doare foarte bine pe intuneric si n-are nevoie de lampa de veghe. Avem pe hol o lampa mica mica cu un bec mic care da asa o urma de lumina si asta e tot.
    Si noi avem la fel, o lampa de veghe mica care da o lumina slaba; este ascunsa dupa un pervaz. Lumina e mai mult pentru mine, sa o verific pe Maria

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Eu la baiat in camera am un bec mic (LED) care se baga direct in priza. L-am pus doar ca sa nimereasca culoarul catre usa de la camera, in caz ca se trezeste noaptea sa mearga la toaleta. La casa anterioara nu am avut nici o lumina de veghe, fiindca felinarul de pe strada arunca printre jaluzele o lumina difuza, exact cat sa distinga conturul camerei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari