Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita manu_manu's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.06.2009
    Postari in forum
    49

Copilul in zodia Varsator

Topicul este raspuns la articolul Copilul in zodia Varsator

eu am o fetita varsatoare si sunt total de acord cu tot ceea ce scrie.pana sa vad acest articol imi puneam semne de intrebare dar acum imi dau seama ca asa e normal, ca e un copil foarte inzestrat si nu pot decat sa ma bucur ca e a mea.

Floricica Nou Venita gioryata's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.08.2009
    Postari in forum
    8
    papusa mea e varsator since e foarte mititica dar,duce catusi de mult din cea ce scrir in zodiac

Floricica Nou Venita flo_al's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.11.2009
    Postari in forum
    17
    Baietelul meu are 1 anisor si este varsator, dar este adevarat ce se spune despre copiii din aceasta zodie.Este inca micut dar vad unele trasaturi si anumite activitati pe care le are ce ma fascineaza si ma uimesc la el,multa lume mi-a spus ca o sa fie un copil inteligent , ca este mai avansat la varsta lui decat alti copilasi.Sa de-a Dumnezeu sa fie un copil stralucit, dar eu il iubesc asa cum este el si cum va fi , oricum, pentru ca este al meu si sunt mandra de el.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari