Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

CONCURS: Povesti sub cupola circului

Copilul.ro si Circ & Variete Globus va invita la concurs!

Spune-ne cum a petrecut copilul tau Revelionul si esti inscris/inscrisa in concursul nostru!

Premii:
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de sambata, 14 ianuarie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 15 ianuarie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 15 ianuarie, ora 18.30.
    Circ & Variete Globus prezinta, la acest inceput de an, “Galele Circului Editia a-XI-a”, spectacolul concurs care a debutat pe 15 octombrie 2011.

Galele vor continua pana in februarie 2012, in fiecare sambata la ora 15.00 si in fiecare duminica la orele 15.00 si 18.30.

Perioada de desfasurare a concursului: 03 ianuarie - 11 ianuarie.

Mult succes tuturor!

Floricica Nou Venita carmen123's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.05.2011
    Postari in forum
    40
    Noi am petrecut revelionul la unchiul meu cu fetele sotul a fost frumos dar cea mica sa cam speriat de pocnitori in rest totu a fost minunat am dansat am cantat am dat cu pocnitori si cu ocazia asta vreau sa urez tuturor UN AN NOU SANATOS SI MAI BOGAT PLIN DE REALIZARI

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    Revelionul l-a petrecut impreuna cu noi si cativa prieteni acasa apoi am fost in PIata Constitutiei sa vada primele artificii din viata ei...a fost foarte incantata la maxim dar s-a si speriat la inceput...pot spune ca a intrat in noul an traind emotii si incercand-o sentimente diverse...cred ca a fost o experienta placuta !

Floricica Nou Venita ancaelenalungu's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.05.2007
    Postari in forum
    107
    acasa, toti 4-cei 2 copilasi ,eu si sotul-cu artificii,tort,sampanie pt.copii

Floricica Nou Venita elenutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.11.2011
    Postari in forum
    20
    am petrecut revelionul in familie,cu bunicii si parintii iar ana-maria ne-a sorcovit pe toti,a dansat,a mancat tort a baut sampanie pentru copii si a fost foarte fericita k a strans bani pentru a-si cumpara un bebelus ce si-l dorea de mult:)

ADY_ELA
    Guest
    Primul Revelion al fetitei noastre l-am sarbatorit acasa.

Moderator Floricica Veterana andreuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2007
    Postari in forum
    11.694
    In primul rand vreau sa va urez tuturor sa aveti un an cu spor si mai inainte de toate sa aveti multa sanatate! La multi ani!
    Revelionul de anul acesta a fost tare hazliu dar s-a lasat cu plansete si dezamagire pe la ora 2 noaptea. Cum asa?
    Pai ne-am facut baita , ne-am parfumat, frezat ,ne-am imbracat cu hainute noi pentru caaaaa"vine anul nou!!!".Au urmat intrebarile. Cand vine anu` nou mami? E pe dum(drum)?Inca nu a venit anu` nou...mai incoio(incolo). Marco a trait cu impresia ca anul nou este o persoana reala.Si l-a tot asteptat...si l-a tot asteptat...si s-a distrat la ploaia de artificii si la capitolul imbratisari, pupaturi, urari de bine, sorcovit...si totusi..."cand vine anu` nou maaamiiiiii?????". La ora 2 rupt de oboseala si de asteptare zadarnica a adormit cum a apucat, pe canapea si cand a simtit ca il schimb in pijama s-a pus pe plans ca ii stric "ambalajul"si anul nou nu a venit inca...
    Suntem in data de 4 ianuarie si Marco inca ma intreaba"cand vine anu` nou maaamiiii???unde e anu` noooou??"

Floricica Nou Venita fundita2's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2010
    Postari in forum
    32
    Buna tuturor mamicilor si La Multi Ani!
    Revelionul din acest an a fost foarte special deoarece l-am petrecut toti 4 ( noi 2 si cele 2 fetite ale noastre) la nasii nostri de cununie impreuna cu alti prieteni. Si ei au o fetita de 5 ani si 3 luni si impreuna cu fetita noastra ( 5 ani si 6 luni) mai mare s-au jucat toata noaptea, s-au bucurat de artificii si au mers cu sorcova in prima ora din an. Spun ca acest revelion a fost special deoarece mai am o fetita de 2 luni si 2 saptamani.
    Va doresc sa aveti un an nou plin de bucurii si ceea ce este cel mai important MULTA SANATATE.

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Am petrecut foarte frumos in familie. Au venit la noi nasii fetitei mele cu cele doua fetite ale lor si a fost foarte frumos. Copii au avut petrecerea lor cu muzica pentru copii , baloane , tortulet si sampanie de copii iar noi cei mari am avut alta petrecere care a tinut pana dimineata. Cand era mai micuta nu statea fara noi , dar anul acesta chiar a fost foarte foarte frumos. Un an nou fericit tuturor !!!
    Modificata de llorikiss; 04.01.2012 la 20:22:48.

mada_lyna
    Guest
    Robert nu s-a dezmintit. ca la fiecare sarbatoare, il apuca ceva. e ex, de Craciun a racit, a facut amigdalita iar dr lui era plecata la munte. apoi de Revelion nu putea sa respire datorita nasului infundat si mi-a plins pina la 23....

Floricica Nou Venita aalina22ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    29
    noi am petrecut revelionul la bunici la curte , ie placut tare mult si a fost tare fericit cand am iesit afara sa dam cu artificii iau placut la nebunie apoi a plecat cu sorcova si a venit fericit acasa ca a primit dulciuri si banii. A fost tare frumos.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari