Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta administrator's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.04.2005
    Postari in forum
    1.037

CONCURS: Copiii si magia circului (9)

Copilul.ro si Circ & Variete Globus va invita la concurs!

Spune-ne ce animal de companie ii place copilului tau si daca v-a convins sa ii luati unul si esti inscris/inscrisa in concursul nostru!

Premii:
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de sambata, 17 decembrie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 18 decembrie, ora 15.00;
    • o invitatie de 3 locuri pentru spectacolul de duminica, 18 decembrie, ora 18.30.
    Circ & Variete Globus organizeaza, incepand cu 15 octombrie, “Galele Circului Editia a-XI-a”, spectacol concurs, care continua traditia inceputa in urma cu 11 ani.

Galele vor continua pana in februarie 2012, in fiecare sambata la ora 15.00 si in fiecare duminica la orele 15.00 si 18.30.

Perioada de desfasurare a concursului: 09 decembrie - 15 decembrie.

Mult succes tuturor!

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Daca ar fi posibil fetita mea mi-ar aduce acasa toate animalutele care le gaseste pe strada si nu au stapan.Am norocul ca stau la curte pentru ca daca stateam la boc , nu stiu ce as fi facut. Avem deja 3 catei din care doi gasiti pe strada in timp ce veneam de la piata , si singurica ia carat in brate pana acasa Rex si Labus si trei pisicute , si ele au aceeasi poveste i-au iesit in cale fetitei mele si acum au norocul sa aiba si ele o casuta.Iubeste foarte mult animalele si daca o intrebi ce se va face cand va fi mare raspunde : "doctor de animale"

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Copiii mei ar vrea sa cumparam un catzel,dar...deoarece stam la bloc nu sunt de acord,deci...nu m-au putut convinge:)))cand ne vom muta la o casa cu curte voi fii de acord,pupici!!!!

Floricica Nou Venita didmarco's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.10.2011
    Postari in forum
    1
    iubeste toate animalele si daca stam la curte ma convins sa luam un caine , un iepuras si un papagal.

Floricica Nou Venita aalina22ro's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.11.2008
    Postari in forum
    29
    baietelul meu david iubeste animalele si asa am si cumparat cateva. Avem deja un caine un iepuras si un papagal ( stam la curte)

Floricica Nou Venita viezurica1's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.01.2011
    Postari in forum
    49
    ii plac foarte mult pisicile,cu care se joaca cand mergem in vizita la sora-mea.Inca nu a primit una,dar,cand va mai creste,ii vom lua una pe care sa o creasca la bunici.

Floricica Nou Venita dafinoiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2008
    Postari in forum
    16
    Fetitei mele ii plac toate animalele si in mod special caii. Evident ca nu are sanse sa ii iau un cal si daca as vrea nu as avea unde sa il tin (stam la bloc, unde sa-l bag pe balcon). Una dintre bunici are o pisica pe care o smotreste de cate ori are ocazia, iar caine are cealalta bunica asa ca nu duce lipsa de animalute.

Floricica Nou Venita salcia's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2010
    Postari in forum
    2
    cel mai mult si-a dorit un ciine ,insa stind la bloc ducem lipsa de spatiu, si timp , am avut o discutie cu el si i-am spus ca el fiind la scoala 8 ore ,e dificil la bloc sa tii ciinele inchis , insa nu a dus lipsa de cind s-a nascut am avut in casa 2 broaste testose de uscat si 2 perusi , acum are un acvariu de ocamdata gol urmeaza sa ii cumparam pestisori si vom vedea pe viitor

Floricica Nou Venita costina8306's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.12.2011
    Postari in forum
    1
    Ii plac toate animalele. Are deja doi perusi. I-a botezat Coco si Roco. In curand va avea si un catelus.
    Modificata de costina8306; 10.12.2011 la 20:51:27.

Floricica Cu Vechime madona's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.01.2009
    Postari in forum
    6.233
    Andreea iubeste toate animalele, si-ar dori o pisicuta dar nu se poate pentru ca avem deja 2 caini, la 1 an jumatate a dorit iepurasi si a primit 2, apoi am adoptat si crescut pentru o perioada un pui ratacit de vrabie, de cateva luni avem grija de o prepelita gasita in curte cand nici nu putea sa zboare...
    un gest care m-a impresionat mult a fost insa asta-vara, era cu tatal ei in piata, au intalnit o femeie care vanduse cateva gaini si ii mai ramasese una singura, dar care arata ca scoasa de la oparit, nu avea nici-un fulg pe ea...fetita mea cand a vazut-o la rugat pe tati al ei sa cumpere gaina ca ''vai saiaca, tebe avem ghija de ea'' ...acum e cea mai frumoasa gainusa a noastra...
    Modificata de madona; 10.12.2011 la 22:16:34.

Floricica Nou Venita cotuna's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.03.2009
    Postari in forum
    6
    Feitei mele ii plac foarte mult catelusi ,pisicutele dar pina acum nu m-a convins sa ii cumpar unul cadou

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari