Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 9 din 9
Prima paginaPrima pagina ... 3 4 5 6 7 8 9
    Floricica Nou Venita cei5pitici's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2011
    Postari in forum
    27
    Aleg pentru bebelusul meu care are 10 luni hainute in care sa se simta bine. Sigur ca orice mamica isi doreste ce-i mai bun pentru puiul ei insa de multe ori nu isi permit .
    Am primit de la nasi cateva hainute din bumbac organic si imi plac foarte mult iar bebelusul meu se simte bine in ele.
    Probleme e ca nu se prea gasesc, iar cele din piata nu am curajul sa le cumpar pentru ca nu sunt sigura de calitatea lor

Floricica Nou Venita savuflori86's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.10.2009
    Postari in forum
    102
    Cu siguranta spun DA hainutelor din bumbac organic , dar cum nu-mi permit deocamdata sa le cumpar raman la cele din bumbac 100%.
    Bebici sanatosi si voiosi la toata lumea :)))

Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Felicitari tuturor si multumim pentru participare!

Concursul nostru a ajuns la final.

Castigatoarea voucher-ului in valoare de 200 lei pentru cumparaturi in magazinul Napati este corynutzza! Felicitari!

Nu uitati! Toti participantii la concurs care ajung la sediul Napati din Stefan cel Mare nr. 15 (langa Circ), sector 2, Bucuresti, primesc pliculete tester de 100 g fulgi de sapun. Trebuie doar sa le comunicati ca ati participat la concurs desfasurat pe Copilul.ro.

+ Raspunde
Pagina 9 din 9
Prima paginaPrima pagina ... 3 4 5 6 7 8 9
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari