Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita alina22buc's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.06.2010
    Postari in forum
    16
    Cred ca orice parinte vrea ce este mai bun pentru copilul lui, important este sa ne si permitem. Cu siguranta as alege hainute din bumbac organic, am tinut cont de calitatea hainutelor cumparate cunoscand riscurile care pot aparea de la alte produse.

Floricica Nou Venita andromeda1975's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    20
    Copilul meu merita ce este mai bun,implicit si sanatos si cu siguranta as alege haine din bumbac organic,asta daca mi -as putea permite acest lucru,pana atunci folosim haine din bumbac conventional,oricum sunt destul de scumpe si acestea!

Floricica Nou Venita ionelaelena's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2007
    Postari in forum
    19
    Hainutele din bumbac organic ar fi alegerea ideala dar daca sunt ata de scumpe nu ni le permitem si atunci tb sa mergem pe varianta de hainute din bumbac conventional pt ca de imbracat tot tb sa ne imbracam

Floricica Debutanta llorikiss's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2011
    Postari in forum
    693
    Asa cum puiutii nostri sunt cei mai importanti si incercam sa le oferim alimente eco pentru o imunitate si un aport de vitamine bun trebuie sa stim ca si hainutele pe care le poarta ar trebui sa fie de calitate.O hainuta de calitate inseamna materiala de calitate pe care de cele mai putine ori le gasim in magazinele pentru copii.Bumbacul organic nu contine substante toxice , pesticite si fertilizatori chimici punanaduse accentul pe agricultura bio.Sunt incamntata de ideea si sincer chiar as face un efort si as umpara fetitei mele hainute din bumbac organic pentru ca ea este alergica si de cele mai multe ori dau banii pe medicamente din cauza materialelor sintetice.Va multumim pt k va ganditi la puiutii nostri!

Floricica Nou Venita miha83gza's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2009
    Postari in forum
    90
    Dintre hainute mai ieftine din bumbac conventional sau hainute ceva mai scumpe, dar din bumbac organic aleg ce este mai bun pentru fetita mea.Pentru ca intotdeauna am incercat sa ii ofer tot ce este mai bun si mai sanatos aleg bumbacul bio.Avem cateva hainute de acest fel cumparate si sunt tare multumita de ele.

Floricica Nou Venita deliabilescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    31.03.2007
    Postari in forum
    288
    Fiecare mama cred ca isi doreste ce este mai bun pentru copilul ei. Desigur daca mi-as permite as alege hainutele din bumbac organic; dar cum nu ne permitem cumparam hainute din bumbac conventional.

Floricica Nou Venita stefan nadia irina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.01.2010
    Postari in forum
    30
    bumbacul organic intrucat este calitate si inplicit sanatate

Floricica Nou Venita angy1984's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2009
    Postari in forum
    22
    E normal sa alegem bumbacul organic, macar pentru puiutii nostri dar din pacate de cele mai multe ori nu ne permitem si facem alegeri nesanatoase.

Floricica Nou Venita ivanka's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    17
    Prefer hainutele din bumbac organic, chiar am achizionat cateva body-uri si mi se par de buna calitate si mult mai bune pentru pielea sensibila a bebelusilor.

Floricica Nou Venita loteanu's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.06.2010
    Postari in forum
    2

CONCURS: Aleg produse bio pentru copilul meu!

Prefer produsele bio,dar datorita bugetului nu-mi permit prea multe produse,
    asa ca, de obicei, cumpar la limita strictului necesar.

Floricica Nou Venita pollet_a's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.05.2008
    Postari in forum
    25
    Pentru copii, in special, tot ce e mai bun si natural. Vrem ca ei sa creasca intr-un mediu sanatos, iar pentru asta voi alege produsele din bumbac organic. Chiar daca nu imi pot permite oricand, fac un efort, renunt la ceva ce-mi place sau imi trebuie pe moment.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari