Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074

Concediu la mare

Buna mamici.
    De vreo cateva zile imi sta gandul numai la mare, plaja, vacanta, apa turcoaz, nisip fin, umbrelute si cocktailuri servite pe sezlong ... dar mai e pana la vara. Am zis ca pana ajungem acolo, macar sa discutam. Pe unde-am fost, ce ne-a placut, ce nu ne-a placut, unde ne-am cazat si ce nota merita cazarea si celelalte servicii, cum e plaja, cum e apa, cum sunt statiunile in care am fost, cat de potrivite pentru copii sunt, ce se poate vizita, ce recomandati, ce nu recomandati...
    Putem sa discutam orice, numai despre mare sa fie.
    Modificata de yuxi; 28.01.2011 la 14:39:01.

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Vreau la mare...eu imi doresc f.tare sa mergem in Caraibe,in vara o sa plecam in GRECIA-CORFU
    Care ati fost ce recomandari imi dati?

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Buna!Noi o sa plecam in Belek-Turcia la un club de 5 stele"Cornelia Diamond",am mai fost aici odata,este superb,au rest pt copii,minidisco,carusel,trenulet si masinute,miniclub,camerele sunt mari,este luxos clubul.Il recomand familiilor cu copii.PUPICI!

Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Alesuta la cat ajunge un sejur acolo...ce preturi sunt pe acolo?

Floricica Novice ALESUTA's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.01.2011
    Postari in forum
    527
    Citat Postat de denyy10 Vezi mesajul
    Alesuta la cat ajunge un sejur acolo...ce preturi sunt pe acolo?
    Noi avem 2 copii,deci ne costa mai mult pt ca avem 4 bilete de avion,4taxe de aeroport si avem gratuitate numai un copil,al doilea copil 50%,deci noi pt 10 nopti vom plati in jur de 3.500 euro;daca ai un copil este gratuit platesti decat avionul si taxa (te costa mai putin cam 2.700 euro)
    Modificata de ALESUTA; 28.01.2011 la 15:48:06.

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Am gasit si eu; e super hotelul, ajunge cam 1500 euro, cu tot cu copil 7 zile

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Multumesc pentru raspunsuri. Alesuta, poti sa dai mai multe detalii despre Cornelia Diamond? Cum e plaja, cum sunt piscinele, ce meniuri sunt pentru copii, ce distractii ofera, daca e ceva interesant de vizitat... daca au si apartamente? Multumesc.

mischa2000
    Guest
    mama ce sume ... brrr ...
    cu mult mai putini bani se poate lua in grecia miniapartamente dotate si cu bucatarii ... in hoteluri pe orizontala ... adica cu gradina interioara ... piscina etc.

Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    Mischa, spune tot.

Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Astept si eu detalii despre Grecia...preturi,ce fel de distractie ne ofera...

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de mischaela2000 Vezi mesajul
    mama ce sume ... brrr ...
    cu mult mai putini bani se poate lua in grecia miniapartamente dotate si cu bucatarii ... in hoteluri pe orizontala ... adica cu gradina interioara ... piscina etc.
    Si astea nu in plin sezon

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari