Ultimele discutii din forum
    iubytzik22
    Guest

Ce ati face daca sotul/sotia v-ar insela cu prietenul/prietena cel/cea mai bun/a

Care ar fi reactia dvs daca ati descoperi ca sotul/sotia v-a inselat cu cel buna, sau buna prietena?
    Eu una nu l-as ierta niciodat si l-as da si afara din casa pentru chestia asta.

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    doua cazuri cunosc... ei le-au inselat pe ele cu prietenele lor... prieteni de familie cu totii... cum au reactionat ele? in niciun fel ca tot ei au fost cei care le-au parasit... asa au si aflat de altfel :(

Floricica Debutanta dama de pica's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.12.2009
    Postari in forum
    847
    Abia ce s-a discut la "Infidelitate": cu oricine ar insela, ii dam afara din casa...

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Indiferent daca e cea mai buna prietena sau o straina, indiferent daca are o aventura sau o relatie i-as pune 2 intrebari
    la prima nici nu astept raspusn :Crezi ca eu, noi meritam sa faci asta?
    la a doua astept raspuns : Esti fericit cu ea, vrei sa pleci la ea?
    Daca raspunsul este da, cred ca imi iubesc barbatul suficient de mult incat sa realizez ca e finalul si ca trebuie lasat sa plece

Floricica Novice davidica's Avatar
    Membru inregistrat la
    04.07.2010
    Postari in forum
    210
    eu nu as accepta sub nici o forma sa mai stau cu el. consider ca daca s-a dus la alta eu nu mai sint suficient de buna ptr el. dar totusi dupa un circ monstru pe care cred ca i l-as face as fi curioasa sa-mi spuna si motivele ptr care m-a inselat...
    apoi...fiecare pe drumul lui...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari