Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita AlexandraL's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.08.2013
    Postari in forum
    27
    Bineinteles ca la casa! Mi-a fost de ajuns copilaria mea la bloc.
    Pana la 11 ani am stat la bloc, dupa care m-am mutat cu ai mei la casa, si m-am intors din nou la bloc (la 15 ani), pentru liceu.
    Noi stam la casa, si e ceva aparte. Adica e mai intim. Avem si 3 curti interioare + 2 gradini cu iarba verde. Ne place sa mergem duminica sa ne plimbam pe acolo. Timi se joaca prin gradina. E aerul curat, mai sanatos.

Floricica Nou Venita ema_nistor's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.10.2018
    Postari in forum
    3
    Daca ai un singur copil, un apartament cu 3 camere este mai mult decat decent. Eu voiam sa inchiriez casa, dar am facut un imprumut cu sotul meu si am luat un apartament de aici https://flatfy.ro/apartamente-de-vanzare-bucuresti . Ai avantaj ca ai o gradina, dar la apartament pot spune ca il faci pe copilul tau sa socializeze mai mult.[/FONT]

Floricica Nou Venita Flaviabv's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2018
    Postari in forum
    16
    Si eu as alege casa, in acest moment sunt la "vanatoare" dupa casa perfecta :) Apartamentul, mai ales daca ai copii, este destul de limitat ca si spatiu. In plus, este bine sa ai o bucatica de gradina unde puiutii sa se poata juca pe afara.

Floricica Nou Venita Flaviabv's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2018
    Postari in forum
    16
    Casa, evident :) Mai ales daca ai familie.

Floricica Nou Venita alexuta1209's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.09.2019
    Postari in forum
    16
    Dragi mămici,

Lucrez pentru o firmă care dezvoltă aplicația "Find my kids", o aplicație destinată părinților. Cu ajutorul aplicației, instalată pe telefonul mobil al copiilor, părinții vor putea urmări locația copilului, vor putea primi notificări atunci când copilul vine acasă sau merge la școală, etc.
    As avea nevoie de ajutorul vostru pentru completarea următorului chestionar. Chestionarul este unul scurt, dar ne-ar ajuta foarte mult in muca noastră: https://www.survio.com/survey/d/U4H8R2A8P4I0J3E1W

Vă mulțumesc!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari