Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046

Nelamurit Care este modul vostru de a petrece timpul liber?

Mie imi place sa citesc, sa studiez diferite subiecte care ma intereseaza pe internet, dorm, ma plimb, fotografiez. Voi ce faceti in timpul liber?
    Modificata de paulici; 05.06.2011 la 09:02:09.

Floricica Avansata diana16's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2008
    Postari in forum
    1.679
    Cel mai placut mod de a-mi petrece timpul liber este sa stau, pur si simplu sa stau cu sotul meu si acum si cu bebelusul nostru, nue nevoie sa facem nimic ci doar sa fim impreuna.
    Imi mai place mult sa citesc, sa ma plimb, sa-mi vizitez familia si apropiatii

Floricica Senior coria's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2009
    Postari in forum
    3.299
    nu stiu, dar eu simt de la o vreme ca nu mai am timp liber, mai ales de cand corina mereu are cate ceva, ca nu bine se vindeca de mucu ca tuseste, acum nu a terminat cu tusea, dar a facut conjunctivita, sincer, timpul meu liber e in functie de ea...
    imi plce f mult sa citesc, ador asta, dar seara cand se culca corina, pe la 11, cine sa mai poata citi...totusi ...o sa creasca ea...

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    Timp liber? Ce-i aia?
    Putinul timp liber pe care-l am il petrec cu copilul (ne jucam Guitar Hero) sau fac golben ori cant la pian. Vara imi place sa stau pe terasa la soare, sa ascult muzica sau sa citesc.

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Se poate socoti timp liber paulici, cu conditia ca in acest timp sa faci ce-ti place.
    Cand lucram cel mai mult in timpul liber vroiam sa dorm. Eram tot timpul stresata si obosita.
    Acum sunt acasa su Maria, nu mai sunt atat de stresata dar in ultimul timp sunt obosita rau. Cred ca asta este si din cauza ca eu stau mai tot timpul cu Maria singure, tati e prins cu jobul si e plecat din tara de vreo 3 luni, a venit doar 2 zile acasa in acest timp. Maria nu este un copil obositor, este cuminte dar.... am nevoie de o pauza
    Pe vremea cand aveam timp liber imi placea sa citesc foarte mult, in special carti din literatura clasica. La un moment dat am descoperit si niste carti ale unor autori moderni foarte bune.

stefaniajohansson
    Guest
    mie imi place cand iesim toata familia in natura:) sa o las pe J sa alerge libera, sa se tranteasca in zapada iarna si sa alerge dupa minge vara..sa mergem la diverse lacuri, sa ne plimbam, sa facem poze..am mai mers si la cules de capsuni sau afine sau zmeura..sau sa mergem la vechi mori din regiunea noastra, transformate in cafenele(se poarta aici). sau la zoo..parcuri de distractii..sa mergem in cercetare..nu stiu daca asa ii spune, dar aici se organizeaza zile de plimbari cu harta si "comoara"..cine ajunge primul castiga :P si sunt pt adulti..
    la primavara am zis ca vrem sa incercam catarat pe liane si corzi..in copaci inalti. e un traseu in aer, la inaltime. dar bineinteles ca suntem legati cu corzi, deci nu putem pati nimic.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Pai, uite ce fac in timpul liber: chiar acum am si mi-l petrec pe aici, hoinarind pe forum, printre subiecte si marturisesc ca-mi mananca destul timp.

Floricica Nou Venita simonici_mony's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.02.2010
    Postari in forum
    46
    Timpul liber eu mi-l petrec de obicei in fata calculatorului butonand sau citesc o carte lucru ce imi place foarte mult sau cateodata mai fac goblen.

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari