Ultimele discutii din forum
    ANDREEA_23
    Guest

Exclamatie Traim in romania

dupa cate am vazut pe un site cu cele mai multe subiecte si imagini explicite interzise minorilor si greu de privit de catre un om matur eu spun TOTUSI MULTUMESC DOAMNE CA TRAIESC IN ROMANIA(din anumite pc de vedere) pur si simplu am ramas socata de ceea ce am vazut asa ca atentie parinti la acest site care poate avea un impact si consecinte emotionale negative asupra copiilor deoarece il pot accesa oricand.

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    La ce te referi?Ca n-am inteles prea bine postarea ta...Mai ales ca nu traiesc in Ro

Floricica Cu Vechime adryaana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    7.717
    ce site te-a socat andreea?......................

miha.b
    Guest
    Citat Postat de gianinad Vezi mesajul
    La ce te referi?Ca n-am inteles prea bine postarea ta...Mai ales ca nu traiesc in Ro
    in romania sau nu ... tot aia ... nici eu nu am inteles ...

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    si ce legatura are asta cu faptul ca traim in romania? nici eu nu am inteles absolut nimic la ce ai vrut tu sa faci referire

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Probabil exista un site care nu poate fi accesat din Ro,eu asa am inteles!

Floricica Novice teodora33's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.04.2011
    Postari in forum
    329
    eu cred ca vroia sa zica ca ea se bucura ca traieste in ro pt ca a vazut niste poze indecente pe un site din alta tara si a fost socata, iar ea se bucura deoarece romanii nostri nu fac aceste lucruri sau de genul, in fine nu am inteles prea bine ca s-a incurcat rau de tot, nici titlul nu e explicit si nici nu se potriveste cu ce avea sa zica.

lorito
    Guest
    Eu am inteles: era prea liniste pe forum si s-a gandit sa mai dezmorteasca treburile, si INCA O DATA i-a reusit.
    Dar si eu ma bucur ca traiesc in Romania CHIAR DACA mai gasesc topice 'VUP'.

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    S-a terminat internetu' in Ro? Ca eu asta am inteles.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Eu nu inteleg de ce multumeste ca traieste totusi in Romania....

ANDREEA_23
    Guest
    ma multumesc ca traiesc in Romania pt ca aici nu se gasec nebuni la orice pas care sa te bata cu o bata pana ce iti pierzi cunostiinta ,apoi sa te transeze cu un t....r, nu gasesti la tot pasul un barbat care sa iti rupa gura in bataie sa iti rupa mana de deasupra incheieturii de tot deci practic sa-ti sfarame mana/osul si tu sa o tii sub brat si sa ai pucioarele facute terci... nu e vb de poze indecente.... lista continua.....se petrec si la noi cazuri grave dar nu cum am vazut pe acest site...acum ati inteles la ce m-am referit? deci la noi sunt oamenii agresivi dar nu asa de tare incat sa crezi ca e vb de un film de groza(avem si noi cateva exceptii dar cel putin nu au fost filmate si postate sa la vada o lume intreaga) de aceea spuneam sa aveti grija si pe ce site-uri umbla copii vostri deoarece acesta la care fac eu referire este facut public pe un anumit post de televiziune ziua in amiaza mare si poate atrage oricand atentia unui copil curios
    Modificata de ANDREEA_23; 26.05.2011 la 09:48:23.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari