Ultimele discutii din forum
    ANDREEA_23
    Guest

Exclamatie Paranormal

Ce parere aveti de lucrurile paranormale? De sentimentul de deja-vu? Am vazut pe net un filmulet realizat de un domn care se juca cu catelul la marginea unei paduri(din pacate nu mai stiu pe ce site) si la un moment dat cainele a fugit practic ingrozit. Ce credeti ca a vazut? O fetita levita la 2 metri deasupra pamantului in timp ce mama ei o privea din cauza socului acest domn a scapat tel pe jos iar dupa ce l-a ridicat a vazut ca fetita se indeparta impreuna cu mama ei. Nu-mi pot explica ce si cum s-a intamplat dar mai ales reactia cainelui.Nu sunt genul care sa creada in fantome zombi s.a.m.d. dar nu gasesc o explicatie logica. Cat despre un posibil trucaj...nu stiu...

lorito
    Guest
    Esti foarte glumeata si foarte grabita, observ:)
    Da, exista fenomene paranormale, cred asta, am vazut emisiuni. Sentimente de deja-vu avem cu totii, e ceva firesc. Acum as putea spune si eu ca am avut un sentiment de deja vu, deja connu vazand titlul asta:)

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Apropos de paranormal....
    Cred ca exista lucruri pe care nu le intelegem cu adevarat...

ANDREEA_23
    Guest
    :) Lorito cu noua poza de la avatar l-ai fermecat pe baiatul meu. Schimbare virtuala de look?

Floricica Nou Venita MOTANIK_23's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.03.2011
    Postari in forum
    238
    Citat Postat de maryann32 Vezi mesajul
    Apropos de paranormal....
    Cred ca exista lucruri pe care nu le intelegem cu adevarat...
    Da apropos de paranormal...si multe alte lucruri :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari