Ultimele discutii din forum
+ Raspunde
Pagina 1 din 16
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
    oanachampion
    Guest

Nu vreau sfaturi de la o mamica tanara!!

Fratilor... de fiecare data cand intru la comunitate, gasesc cate o invitatie de alaturare la grupul "Mamica tanara da sfaturi"... Cred ca am refuzat pe putin 20 de invitatii de la grupul asta... Are 20 de ani, eu am 30, are un copil, eu am 2, are un bb, ai mei mai au 3 saptamani si incep gradinita... Ce d-zeul meu de sfaturi tine neaparat sa-mi dea de ma agaseaza in halul asta??? I s-a mai intamplat cuiva asa ceva? Eu, va zic sincer, nu mai supooooort!!!!
    Inteleg ca poate vrea sa aiba un grup "popular", dar chiar nu-i ajung 514 membri??

cristina elena
    Guest
    Hi hi ce simpatica esti Oana. Poate cine stie ce cunostinte noi are in domeniul 'mama' si noi astea mai coapte nu le stim
    Am patit si eu cu invitatii de astea la grup (despre diaree, copii nascuti pe 13, etc, etc) Cred ca cele ce trimit invitatii si sunt refuzate nu vad cine le refuza si iau iar en-gros lista de accept si-o trimit.
    Ce vrei?! Sunt tinere si nestiutoare.

mischa2000
    Guest
    numai pe mine nu ma baga nimeni in seamaaaaaaaaaaaaaaaa .... :(((((((((

Floricica Nou Venita yina's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.03.2009
    Postari in forum
    137
    Mda, tare de tot. Şi eu am mai găsit tot felul de invitaţii de prietenie apoi am observat că aceste persoane şi-au făcut un scop în a avea cât mai mulţi prieteni. Sincer, nu văd sensul...

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Sa stiti ca eu am patit ceva ciudat pot sa spun... am create 5 grupuri. Pe 1 din ele am invitat cativa membri (mamici de ingerasi) si pe altul am trimis mesaj privat sa se alature grupului de "nastere prematura". Cu toate astea nu o data am patit sa mi se spuna de catre mebri, ba ca ei deja fac parte deja din grup, ba ca nu e cazul sa ii invit pe grupul nastere prematura ca nu a nascut prematur, Ba ca le-am trimis deja mai multe invitatii, ba ca ei nu vor si sa nu insist cu invitatiile etc. ... ma gandeam ca poate am virus in calculator si s-a trimis din vina lui, dar acum vazand acest topic si acest subiect ma intreb ce se intampla?
    Cine trimite de fapt aceste invitatii, pt ca nu vreau sa caut scuze acelei mamici, dar se pare ca si eu "am trimis" invitatii, doar ca eu stiu sigur ca nu am trimis. Oricum trebuie facut ceva in acest sens.
    De asemenea mai e un lucru de observat nu stiu de ce se alatura lumea unor grupuri ca nu ii reprezinta...
    Modificata de paulici; 24.07.2010 la 16:54:06.

oanachampion
    Guest
    Paula, sincera sa fiu, niciodata nu putem stii care sunt motivele (macar sufletesti) ale celor care se alatura la un grup desi, in aparenta, nu fac parte din el... Si iti dau si un exemplu concret: eu m-am alaturat grupului tau despre nasterea prematura, nu neaparat pt ca ai mei ar fi fost prematuri (la 37 de sapt un bb e considerat la termen, plus ca mi-a fost indusa nasterea), ci pt ca stiu ce inseamna sa-ti vezi mogaldeata - mult mai mica decat un bb nou-nascut - in pericol, conectata la tot felul de aparate si sa nu stii daca va trai sau nu... Sufleteste, va inteleg perfect si sunt alaturi de voi... Poate se intampla chestii din astea cu multe dintre utilizatoarele care intra pe grupuri "aiurea"... sau poate chiar la mine te refereai (sper ca nu)...

oanachampion
    Guest
    Uitasem sa mentionez, Paula, ca eu am primit invitatie de alaturare la grupul tau (una singura, pe care am acceptat-o... nu m-am alaturat niciodata unui grup in care nu am fost invitata), deci daca zici ca tu nu ai trimis invitatii, inseamna ca se intampla, intr-adevar, ceva ciudat....

oanachampion
    Guest
    In plus, fetelor, sa va zic un secret: daca vreti un grup privat, in care sa intre numai anumite persoane, exista setari in sensul asta (si anume, orice membru nou are nevoie de aprobare pt a intra in grup)! Nu trebuie sa "suportati" o gramada de oameni care n-au de-a face cu grupul vostru!

Floricica Cu Vechime adryaana's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.10.2009
    Postari in forum
    7.717
    Citat Postat de paula_por Vezi mesajul
    Sa stiti ca eu am patit ceva ciudat pot sa spun... am create 5 grupuri. Pe 1 din ele am invitat cativa membri (mamici de ingerasi) si pe altul am trimis mesaj privat sa se alature grupului de "nastere prematura". Cu toate astea nu o data am patit sa mi se spuna de catre mebri, ba ca ei deja fac parte deja din grup, ba ca nu e cazul sa ii invit pe grupul nastere prematura ca nu a nascut prematur, Ba ca le-am trimis deja mai multe invitatii, ba ca ei nu vor si sa nu insist cu invitatiile etc. ... ma gandeam ca poate am virus in calculator si s-a trimis din vina lui, dar acum vazand acest topic si acest subiect ma intreb ce se intampla?
    Cine trimite de fapt aceste invitatii, pt ca nu vreau sa caut scuze acelei mamici, dar se pare ca si eu "am trimis" invitatii, doar ca eu stiu sigur ca nu am trimis. Oricum trebuie facut ceva in acest sens.
    De asemenea mai e un lucru de observat nu stiu de ce se alatura lumea unor grupuri ca nu ii reprezinta...
    Paula.. nus poate ca ai dreptate cu virusii... si eu am primit de mai multe ori.. chiar azi am primit inca o invitatie.. de la grupul tau .. ala cu nasterea prematura... apoi eu nu m-am alaturat voua pentru ca nu am nascut prematur.. cum zici.. daca sunt intr-un grup macar sa ma reprezinte cat de cat...
    poate e virus.. nus..

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Primeam si eu f multe invitatii intr-o perioda, dar de la o vreme n-am mai primit niciuna si tare rau imi pare

Si eu am un grup si la inceput primeam multumiri pt invitatii de la diverse fete necunoscute, desi nu le invitasem. N-am inteles niciodata ce se intampla, o fi vreo setare automata de care nu stim.

oanachampion
    Guest
    M-ati speriat, fetelor... Asa ca mi-am sters toate grupurile pe care le infiintasem (si asa nu mai erau active) ca sa nu se trimita invitatii aiurea si m-am retras din toate grupurile din care faceam parte (mai putin unul, cel cu mamicile de gemeni - din care cred ca e evident de ce fac parte - pt ca fetele de acolo imi sunt tare dragi), ca cine stie cui ii stau in gat pe vreun grup si habar n-aveam...

+ Raspunde
Pagina 1 din 16
1 2 3 4 5 6 7 11 ... Ultima paginaUltima pagina
load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari