Ultimele discutii din forum
    stefaniajohansson
    Guest

nu accept cererile de prietenie de la necunoscute!!

Deja ma exaspereaza cererile de prietenie venite din partea persoanelor cu care n-am schimbat in viata mea 2 replici! Zilnic cateva.. Intru pe profil sa vad cine vrea sa-mi fie "prietena" si, ori e privat, ori se vede clar la lista cu ultimele activitati ca persoana respectiva adauga "prieteni" pe banda.
    Ca sa fiu cat mai clara: Nu vreau sa fiu prietena cu nici una din fetele care cauta popularitate! Nu mai trimiteti cereri, ca le resping! Sunt rea si nu-mi pasa..luati-o cum vreti..numai sa ma lasati in pace.
    O zi buna!

mother
    Guest
    hahaha.... nici eu!!!!!!!!!!!!!!

cristina elena
    Guest
    Si crezi ca lor le pasa Stefania?!
    Ca tine multe din noi suntem rele si respingem astfel de cereri dar mai raman muuuulte utilizatoare pe-aici ce raman de ..... si dau accept numai asa ca sa scape (sa scape de-un bombardament ulterior de cerere de prietenie/de acceptare in grup/de ce-o mai fi). Nu stiu, zic si eu asa, ma mir cum de ajung unele sa aiba peste 2000 de prietene.
    Si de fapt la ce le foloseste?! N-am vazut nicaieri sa anunte admin ca se da vreun premiu pentru asta

Floricica Senior roxy29's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.10.2009
    Postari in forum
    4.012
    Citat Postat de stefaniajohansson Vezi mesajul
    Deja ma exaspereaza cererile de prietenie venite din partea persoanelor cu care n-am schimbat in viata mea 2 replici! Zilnic cateva.. Intru pe profil sa vad cine vrea sa-mi fie "prietena" si, ori e privat, ori se vede clar la lista cu ultimele activitati ca persoana respectiva adauga "prieteni" pe banda.
    Ca sa fiu cat mai clara: Nu vreau sa fiu prietena cu nici una din fetele care cauta popularitate! Nu mai trimiteti cereri, ca le resping! Sunt rea si nu-mi pasa..luati-o cum vreti..numai sa ma lasati in pace.
    O zi buna!
    stefi.. asa fii rea:))
    p.s nici eu nu le accept.. azi am respins doua. nu vad nici eu rostul sa fii prietena cu cineva cu care nu te intersectezi

Floricica Debutanta k3loo's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2009
    Postari in forum
    1.057
    Dar va cer doar sa fiti prietene ? Nu ma dezamagiti, spuneti-mi ca vor si un "votic" [mitraliera]....
    Modificata de k3loo; 11.08.2010 la 06:58:30.

Floricica Debutanta yuxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.02.2010
    Postari in forum
    1.074
    ... sau sa ne vanda ceva... o cosmeticala, o bijuterie...

Floricica Senior ruxidadi's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.12.2008
    Postari in forum
    4.586
    Vai, Stefania o sa fii acuzata ca nu vrei sa "socializezi" si intrebata de ce intri pe forum daca esti asa de "antisociala" si nu vrei sa-ti faci prietene Mie asa mi s-a spus de catre o "petitoare" dintr-astea.

Pacat ca cele care ar trebui sa inteleaga ceva din topicul asta nu o vor face, dar eu sunt de acord cu tine

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Si eu , si eu...primiti inca o "rea" si "antisociala" in clubul vostru!!!

O zi buna!

ps eu mai am alergii si la invitatii pe grup!

Floricica Cu Vechime tweetydeea's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.02.2009
    Postari in forum
    9.296
    si pe me ma exaspereaza invitatiile pe unele grupuri unde nu am ce cauta dar cum a mai spus cineva dau accept sa scap sa nu fiu bombardata caci am respins de cateva ori anumite grupuri si pana nu am dat accept nu m-au lasat in pace....solicitarile le accept desi uneori ma enervez cu atatea linkuri de votat

nicole13
    Guest
    inseamna ca eu ma pot considera o fericita,nimeni ma agaseaza,nimeni nu enerveaza...:))

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Nicole, si eu ca si tine-s fericita. Cred ca numele nostru inspira teama[vrajitor]
    Eu oricum cu ceva vreme in urma m-am "infipt" in cateva si de atunci e pace (si mai putina prietenie)

Sugerasem atunci cand s-a schimbat fata site-ului sa se renunte la afisarea mamicilor populare, dar se pare ca nu s-a tinut cont de parerea noastra, cum nu s-a tinut cont in mai multe privinte din cate am bagat de seama. Sunt sigura ca multe mamici se bat ca sa apara pe prima pagina, asa ca daca n-ar mai fi top 4 cred ca n-ar mai fi nici bombardamente cu cereri de prietenie.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari