Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita woana90's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.01.1970
    Postari in forum
    1

Mai purtati lenjerie intima sexy chiar daca sunteti mamici?

Ma gandeam cate dintre mamici isi mai ofera mici placere, o lenjerie intima sexy sau cate dintre mami mai intra intr-un sexshop romantic sau erotic ca sa isi multumeasca sotii?

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    de ce am crede o data cu statutul de mama se amputeaza cel de femeie?! mie imi place sa fiu la fel de cocheta chiar daca nu mai port tocuri asa des ca nu pot alerga prin parc....din pacate:) ! oricum sentimentul pe care ti-l ofera o lenjerie frumoasa purtata fie si pe sub o pereche de blugi anosti e inconfudabil!
    Modificata de adrianarenata; 23.10.2010 la 22:21:25.

nicole13
    Guest
    da, de ce trebuie neaparat sa porti?investitie costisitoare si nefolositoare...:))iar de apelat la sex shop,in niciun caz...ce idei va trec prin minte fetelor?!!!!!!!!!!!!!!!

iubytzik22
    Guest
    Daca mi-as permite cu siguranta as purta...insa momentan nu am cum...Am momente in care am chef sa ma imbrac elegant dar nu mereu...de cand am nascut bebe am devenit mai practica....

Floricica Debutanta adrianarenata's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.09.2008
    Postari in forum
    999
    da intr-adevar devinim mai practice cand suntem mame....dar e de dorit sa nu uitam de noi macar din cand in cand(nu iti permiti haine noi ,lenjerie, macar incearca sa iti prinzi parul intr-u mod interesant sau te machiezi mai atent ),chiar daca perioada de criza nu ne ajuta prea mult si avem alte prioritati razand acum e vb aia"FETELE BUNE AJUNG IN RAI CELE RELE AJUNG UNDE VOR ELE":))

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de adrianarenata Vezi mesajul
    da intr-adevar devinim mai practice cand suntem mame....dar e de dorit sa nu uitam de noi macar din cand in cand(nu iti permiti haine noi ,lenjerie, macar incearca sa iti prinzi parul intr-u mod interesant sau te machiezi mai atent ),chiar daca perioada de criza nu ne ajuta prea mult si avem alte prioritati razand acum e vb aia"FETELE BUNE AJUNG IN RAI CELE RELE AJUNG UNDE VOR ELE":))
    :))) asa e...insa nu uit de mine....mai ales cand ies din casa...sa vezi ce ma dichisesc ....doar ca nu mai am acelasi timp ca inainte mai mult pe fuga....

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    Citat Postat de adrianarenata Vezi mesajul
    sunt perfect de acord cu tine ! ce-ar fi acum, dak tot am devenit mamici sa ne punem un sac in cap. inteleg ca nu mai avem ( poate ) acelasi timp pe care il aveam inainte ( nu e cazul tuturor ) dar mor cand vad pe strada cate o mamica d'aia care si-a tras in viteza mai stiu eu ce nadragi de trening, un tricou sleampat , nici urma de pudra, fard ruj...nimic nimic si iese cu copilul la plimbare, motivand stupid " a, pai ce-mi mai pasa de mine !". pai de ce sa nu-ti pese frate ?! acu intradevar te incalti cu ceva mai comod, te imbraci cu ceva mai lejer cand iesi cu copilul la plimbare, dar de aici si pana la delasare totala e cale lunga!!!

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    sau discutie auzita in parca de Sarbatorile trecute de iarna : "draga si a venit barbate'miu acasa cadou cu pluoverul ala de-mi placea mie mult. cand l-am vazut imi venea sa-i dau cu el in cap si i-am zis, pai esti nebun sa dai atatia bani, mai bine mai luai niste pampersi ! si el se uita ca bou la mine si nu ma intelegea ". Doamneee am zis ca mor ! dupa ce ca saracu om facuse mai mult ca sigur un efort sa-i faca o surpiza placuta sotiei, asta, cu capu, il trateaza de doi bani, il face sa se simta si iresponsabil ca nu-i pasa de fam ". Daca isi permit, lasati-i sa va rasfete ca meritati ce naiba !

iubytzik22
    Guest
    Citat Postat de larisa2000 Vezi mesajul
    sau discutie auzita in parca de Sarbatorile trecute de iarna : "draga si a venit barbate'miu acasa cadou cu pluoverul ala de-mi placea mie mult. cand l-am vazut imi venea sa-i dau cu el in cap si i-am zis, pai esti nebun sa dai atatia bani, mai bine mai luai niste pampersi ! si el se uita ca bou la mine si nu ma intelegea ". Doamneee am zis ca mor ! dupa ce ca saracu om facuse mai mult ca sigur un efort sa-i faca o surpiza placuta sotiei, asta, cu capu, il trateaza de doi bani, il face sa se simta si iresponsabil ca nu-i pasa de fam ". Daca isi permit, lasati-i sa va rasfete ca meritati ce naiba !
    Ce bine ar fi daca ar exista mai multi barbati asa...insa nu prea sunt...sau cel putin nu cunosc eu..:)

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Mai purtati lenjerie intima sexy chiar daca sunteti mamici?
    ce tare ......dar ce are una cu alta ?????
    Adică dacă am devenit mămici , ne călugărim și gata ???? hi hi hi
    Da normal că purtăm , eu ador lengeriile sexy, am o grămadă , și cam tot atîtea parfumuri , astea sînt slăbiciunile mele ........cu machiatul nu mă obosesc prea mult e adevărat ......

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Citat Postat de nicole13 Vezi mesajul
    da, de ce trebuie neaparat sa porti?investitie costisitoare si nefolositoare...:))iar de apelat la sex shop,in niciun caz...ce idei va trec prin minte fetelor?!!!!!!!!!!!!!!!

Ești tare Nico !!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari