Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita bianca.d's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    6
    Hellor fetelor!

Va pun si eu aceasta intrebare....cam indrazneata ce-i drept....dar imi permit ca doar suntem intre fete

Incep eu...eu am avut prima experienta sexuala la 18 ani, ca o fata cuminte ce sunt, dupa ce am plecat din casa alor mei...pt ca ei sunt niste oameni foarte stricti...adica atunci cand am intrat la facultate si stateam in camin....Voi?

Floricica Cu Vechime viata's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2009
    Postari in forum
    8.289
    buna BIANCA.si eu am fost o fata cuminte si am ascultat in general de ai mei parinti.dar totusi ei aveau conceptia lor de viata.fata trebuie sa se marite virgina.binenteles ca nu a fost asa.mi-am inceput viata sexuala exact asa cum mi-am dorit-o,cu baiatul pe care l-am iubit,si culmea care a devenit sotul meu.a fost primul barbat din viata mea.la varsta de 16.5 ani am facut primul pas in lumea sexualitatii.si nu regret pt ca mi-a placut,a fost la locul si momentul potivit,la un hotel,ai mei habar n-au avut de asta.ei inca(virgula)cred ca am fost fata mare la altar.e mai bine asa,am scapat de multe discutii

Floricica Nou Venita littlelory's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.10.2009
    Postari in forum
    82
    Hehe, ce frumos. Si eu la fel, tot la 18 ani... Ca o fata cuminte ce sunt. Si sunt mandra de asta.

Floricica Nou Venita tilloya's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.08.2009
    Postari in forum
    98
    hihi, ce fete cuminti:P
    Eu la 18 fara un pic, dar nu pot spune ca primul a fost si ultimul....;)

Floricica Nou Venita bianca.d's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.02.2009
    Postari in forum
    6
    cred ca e ceva cu varsta de 18 ani nu? parca te simti mai pe picioarele tale....dar probabil ca daca nu erau parintii mei, experimentam eu mai de mult hi hi :D

oanachampion
    Guest
    Conteaza? La 17 ani si 7.5 luni (na ca stiu exact )... Si nu, nu a fost sotul meu (pe care l-am cunoscut cand aveam 25 de ani). Nu-mi pare rau, nu-mi pare nici bine, e o chestie care tine de trecut si nu sunt genul de om care sa priveasca prea mult inapoi...

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    eu am avut prima experienta sexuala la 20 de ani. a fost cu primul meu prieten, iar sotul meu a fost al doilea barbat din viata mea.
    trebuie sa recunosc ca prima data a fost mai mult din curiozitate, nu din mare dragoste. prietenele mele isi incepusera viata sexuala si am vrut si eu sa intru in randul lumii. ce minte aveam...

Floricica Avansata doloro's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.11.2007
    Postari in forum
    2.392
    Eu am avut prima experienta sexuala la 19 ani si 6 luni...mai devreme nu m-am simtit pregatita.

Floricica Senior robynely's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.06.2008
    Postari in forum
    4.526
    19 ani si 19 zile.si eu tin minte exact

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    eu la 21 ani si 4 luni cu sotul meu. ai mei au fost foarte exigenti, insa la mine nu era vorba neaparat de parinti. mi-au si intiparit in minte o chestie: daca nu esti fata mare, sotul o sa-ti scoata ochii toata viata iar eu am crezut mai ales ca aveam o matusa care o patise saraca. cum erau vremurile inainte s-a combinat cu unu crezand ca o sa se marite cu el si ala nu a mai vrut si barbata-su i-a reprosat mereu ca n-a fost fata mare. eu nu sunt de acord cu chestiile astea, pai ce el a fost cavaler dar femeile pe atunci inca erau supuse si nu ridicau ochii din cratitza. nici nu stiu ce sa zic, dar cred ca nici n-am simtit nevoia sa o fac, nu am intalnit o persoana care sa ma suporte relatiile mele durau cel mult 2-3 luni, iar dupa 2-3 luni sigur n-as fi facut-o cu nimeni. eu trebuia sa-l cunosc super bine, sa iesim ceva timp, sa vad cum gandeste, chestii trestii. de sotul meu mi-am dat seama ca sunt indragostita dupa 9 luni de cand eram impreuna, m-am culcat cu el dupa 2,5 ani de relatie, bine ca a fost plecat din tara 1,5 ani in mai multe bucati, dar parca imi era teama sa o fac ca stiam ca o sa plece iar si poate nu se mai intoarce la mine si sigur as fi suferit mai mult daca ma culcam cu el decat daca nu as fi facut-o. cand m-am decis nu-i venea sa creada ca am eu initiativa la asa ceva, tocmai venise in tara si am zis ca daca mai aman sigur mai trece 1 an[bandit]

mother
    Guest
    dar cu 15 ani nu sunt? sau cu 13? :)))) toate ati fost cuminti? :)))

ioanabebe mai aveai putin si ramaeai fata batrana :))))

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari