Ultimele discutii din forum
    loredana3345
    Guest

JOB ACASA-realitate sau fictiune?!

ce parere aveti de aceasta postare care tot apare pe aici? ": Vrei sa ai un loc de munca stabil fara sa dai interviuri, sa scrii CV-uri sau sa te intalnesti cu viitori sefi? Vrei sa ai un salariu bun doar stand in fata calculatorului acasa?Atunci ai nevoie de acest job pe care ti-l voi oferi astazi! Nu este nici un fel de inselatorie, sponsorizare de inceput sau taxa de start in afaceri...Cu doar 3-4 ore de lucru pe zi poti castiga intre 75$-1000$ pe saptamana sau chiar mai mult daca depui efortul necesar. Ce ti-ar trebui? Doar un calculator conectat la internet si un minim de cunostinte in accesari de site-uri on-line, restul depinde de tine. Lucrul e legat mai mult de casuta de e-mail. Pentru informatii suplimentare, trimiteti un e-mail cu subiectul “Job” pe adresa de dani16ungureanu@yahoo.com NU AVETI NIMIC DE PIERDUT!!! " de alina92

Floricica Nou Venita omonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.08.2010
    Postari in forum
    3
    si eu as fi interesata de asa ceva...insa imi pare cam ireal... daca cumva ai trimis tu mail si ai detalii sa-mi spui si mie..

loredana3345
    Guest
    da am trimis si am primit ceva,dar mai departe nu am mai trimis ca ma gandeam sa nu fie cine stie ce minunatie si sa mi sparga parola de mess,sa mi afle ip ul calc etc.dar nu cred,ca ar fi culmea.mai ales ca sunt curioasa daca asa o fi,cum spune ala,pt ca am inteles ca e barbat.nu cred ca am cum sa postez aici ce mi a trimis,pt ca e cam lung mail ul,si e legat de niste pasi pe care trebuie sa i urmezi ca sa te inscrii.eu zic sa trimiti si tu mail,macar unul,si apoi sa vezi daca mergi mai departe sau nu(mai departe inseamna sa completezi ce iti scrie ala in mail,si apoi sa i trimiti lui niste date de pe acolo gen username,oricum nu costa nimic)

loredana3345
    Guest
    si e vb sa lucrezi 4 ore pe zi,de acasa,din fata calc,si sa faci reclame pe nu stiu ce siteuri,sa raspunzi la mailurile primite etc.si castiguri intre 75 dolari-1000$ sapt.cine stie...

iubytzik22
    Guest
    Eu una nu cred in asa ceva...sincera sa fiu....nu am de unde sa stiu ca imi primesc banii sau nu inchei un contract de munca cu respectivu....nu stiu ce sa zic...

cristina elena
    Guest
    Fetelor pe acest forum au mai fost 'oferte' de genul acesta. Sunt o tzeapa!
    Va irositi timpul cu mailuri trimise si in schimb nu primiti nici un ban. Pe criza asta de unde bani?!
    75-1000 $?! vezi sa nu

Floricica Debutanta MJ forever's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.03.2010
    Postari in forum
    1.187
    @cristina elena: unii cred in Mos Craciun si la virsta asta, ei! :)

loredana3345
    Guest
    pai se poate face urmatoarea incercare:trimiti mailurile respective si vezi daca in sapt respectiva primesti banii,macar sa stii ca ai incercat.daca nu primesti asta e,pierzi putin timp,atata tot.eu una o sa incerc:-) ca tare sunt curioasa

Floricica Nou Venita mami_de_razvan's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2010
    Postari in forum
    22
    M-am logat si eu acolo,dupa ce am primit emailul de la acest Danie.Am cautat pe google numele firmei si uitati ce am gasit A.W.Surveys ,nu stiu daca se merita.

Floricica Nou Venita ramona30's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.09.2009
    Postari in forum
    12
    eu am incercat ceva mai sigur
    mai bine cu cataloage de cosmetice(despre care nu eram prea sigura la inceput)
    nu e un castig urias,dar e ceva...
    despre ce ai descoperit tu, loredana, sa ne tii la curent
    mie una nu mi se pare ceva sigur!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari