Ultimele discutii din forum
    Floricica Veterana ursulet's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Da...este un topic putin asemanator, dar doar ca titlu, cu cel ce l-am deschis in urma cu cateva saptamani.

Dragi mamici care postati su postam (pt ca ma includ si pe mine) pe acest forum...banuiesc ca am ales acest forum ca sa primim informatii, ajutor atunci cand este nevoie, sa ne gasim prietene, dar si ca sa oferim la randul nostru ajutor atunci cand ni se cere si cand putem sa-l oferim...

De ce am deschis acest topic??

Am trimis nenumarate PM/uri (chiar si moderatorilor-in situatia aceasta nu au fost multe) in care ceream niste informatii urgente..pt ca nu aveam cum sa le aflu din alta parte...altfel nu as fi apelat la acele persoane...Stiti ca putem vedea daca cineva ne citeste PM/ul sau nu...ei, au fost citite...dar nici un raspuns...macar sa spuna..nu stiu...chiar nu-ti pot raspunde...macar atat din bun simt...sau ca sa nu se simta nimeni jignit din, amabilitate, pritenie...

VOI DE CE NU RASPUNDETI LA PM-URI?

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Ma gandesc la motivele astea:
    1. Nu intru la Inbox
    2 nu stiu sa raspund
    3. .............gasiti voi altele, chiar ma intereseaza...macar sa nu raman dezamagita

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Va multumesc si sper din tot sufletul sa nu se supere nimeni pe mine....
    Nu ma refer de ce nu primesc un raspuns in cadrul unui topic...mi s-a intamplat si asta...dar aici sa spunem c sunt pagini multe...poate ca nu sunt binevenita in acel topic si mi se da de inteles asta...e cu totul altceva

mother
    Guest
    ai verificat daca la mesaje trimise apar? tot acolo vezi daca sunt si citite...

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Va astept cu drag la discutii....si va rog din tot sufletul, fara cearta....
    Sunt sigura ca mai sunt si alte mamici frustrate si suparate din aceasta cauza...

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Pai ce spuneam....apar...si ma refer la cele care au fost citite si nu am primit absolut nici un raspuns

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Altfel nu as fi deschis acest topic...

mother
    Guest
    atunci nu stiu... eu nu raspund pt ca nu verific mesageria... dar daca citesc raspund...ca nu e greu...

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    dar putem vedea ca am primit un mesaj si fara sa ne verificam mesageria ...chiar cand intram pe prima pagina , cand ne logam ne apare daca am primit vreun mesaj sau nu, si asta fara sa intram in inbox...
    Dar si asta e o intrebare : de ce nu ne verificam mesageria???
    Nu ma refer neaparat la tine, "andreeaecta"...dar daca si tu ai spus asta...chiar imi poti da un raspuns...

mother
    Guest
    eu nu intru de pe pgina principala... am alte metode sa merg direct la"subiect"....

si nu verific pt ca nu primesc prea des mesaje... si nu-mi sta gandul la asta...

Membru inregistrat la
    19.01.2009
    Postari in forum
    16.542
    Oricum, iti multumesc frumos ca tu mi-ai oferit un raspus...
    Le astept si pe alte mamici!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari