Ultimele discutii din forum
    mother
    Guest
    pai apropo de muzica de copii citeam pe undeva ca tre sa le dam si muzica normala...nu numai de copii...

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    sa stii ca de cateva ori le-am spus ca o sa fac asa (chiar le-am spus), dar n-am apucat s-o fac.
    acum si-asa ne vedem rar (ei pe-acolo, eu pe-aici), asa ca am mai lasat rautatile la o parte.

Floricica Avansata madaroxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    si eu ii pun muzica ce o ascult ,ca nu imi pun casti ca sa ascult si eu ceva!!!dar cand ne trezim ii pun un cd de al lui,ca pe burta goala nu-i place alta muzica
    ii place si muzica noastra,in general ce se difuzeaza la radio sau mtv.......ii mai place si populara,dar cam cat tine o melodie,nu mai mult!!ii place muzica cu "zvac"!!gen lady gaga-poker face!

Floricica Avansata madaroxi's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.04.2009
    Postari in forum
    1.392
    aaaaaa.......pai tu esti si invidioasa!
    ce daca a avut omul de toate??sa-i fie de bine........le canta ca sa stie si lumea ce a avut el!
    P.S. daca mai stii versuri mai posteaza,ca ma fac sa rad si eu nu m-am mai amuzat de mult asa bine!!!

Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    pai ar innebuni saracii sa asculte aceleasi melodii si ritmuri in fiecare zi.
    eu cand eram insarcinata ascultam de la muzica clasica la rock. (mai putin manele)
    si eu ii pun din cand in cand fiica-mii muzica pt copii pe care o alternez cu alte genuri. vad ca in de cateva zile ii place la nebunie melodia "Valurile Dunarii".
    ea detesta "Wonderful world" cantata de Armstrong (cand o aude plange)

mother
    Guest
    haha...cred ca la toti le plac astea ritmate....

azi i-am pus ray charles :))) si a dansat...:)

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    la a mea ii place "dolulu-dolule".....muzica populara....manele mai scapa taso pe taraf si ea muta canalul.....

claudia73
    Guest
    Eu sunt curioasa daca se va prezenta "la raport" vreun parinte care sa recunoasca faptul ca asculta si el, si copilul sau (sau copii), manele.

Mie imi creste tensiunea instantaneu cand ascult manele cu versuri...nici nu stiu cum sa le zic......stupide(trebuie sa recunosc, ascult manele...cand sunt fortata de imprejurari, cum ar fi o nunta, sau un botez). Cel mai mult "ma topesc" dupa dedicatiile:"de x pentru y, fara numar, fara numar....".

Floricica Cu Vechime iuliagabriela's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.03.2009
    Postari in forum
    9.232
    eu una nu ascult manele.....efectiv ma zgarie cand le aud.....sotul in schimb mai asculta ......si ma bucur tare ca acum mai toti prietenii ne sunt casatoriti si copii le sunt botezati

nicole13
    Guest
    uite draga, daca vrei unul care sa recunoasca,eu sunt "aceia"!mie-mi plac manelele si ii pun si copilului,si nu ma-ntreba de ce!uite-asa ca vreau eu sa fac exceptie de la regula!poate pentru ca sunt mai "broneta"?ca atunci nu se mai pune ca va bag la discriminare...

Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    asa e: sunt invidioasa pe mucii lui, pardon pe rinoreea lui!

fata, tu crezi ca-mi bat capul sa invat versuri de manele, aia cred ca am ascultat-o de n-spe ori si n-am avut cum sa uit versurile alea savante.
    aaa... odata am compus si eu una in engleza: era o manea-pamfet. din pacate am uitat vesurile (cred ca era acum 8-9 ani), ca sigur v-ati fi amuzat citind-o.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari