Ultimele discutii din forum
    ANDREEA_23
    Guest

Reluare As da timpul inapoi sa:...

Asi da timpul inapoi sa ma bucur de copilarie si sa mai trec o data prin perioada sarcinii
    Modificata de ANDREEA_23; 24.03.2011 la 09:13:05.

Floricica Cu Vechime Bia25's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.07.2010
    Postari in forum
    8.236
    as da timpul inapoi pt a-i spune cumnatei mele ca am tinut foarte mult la ea,ca mi-a fost ca o sora si pt a o imbratisa macar o data!!!din pacate asta nu le-am facut cat traia,desi in adancul sufletului meu simteam afectiunea ce i-o port....adevarata e vb aia ,ca abia dupa ce pierzi o persoana ,iti dai seama cat de mult o iubeai sau cat de mult valora......
    si as mai da timpul inapoi ,pt a-mi retrai copilaria....parintii mei au avut grija sa-mi ofere o copilarie de vis....

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    eu as da timpul inapoi dar numai pana la 10 ani, aceia au fost anii copilariei mele fericite, alaturi de bunici

Moderator Floricica Veterana maryann32's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2008
    Postari in forum
    20.696
    Si eu as face multe...dar daca nu se poate, la ce bun?

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    As da timpul inapoi sa se opreasca in ziua de 8 mai 2010 ... cea mai fericita zi din viata mea ... a noastra.

ANDREEA_23
    Guest
    Asi mai da timpul inapoi sa repar unele greseli. Sa cantaresc situatiile altfel si sa iau cu totul alte decizii pe care nu le-am luat la momentul potrivit

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Citat Postat de maryann32 Vezi mesajul
    Si eu as face multe...dar daca nu se poate, la ce bun?
    Bine punctat AS dar la ce mai conteaza ce as vrea

Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Citat Postat de ANDREEA_23 Vezi mesajul
    Asi da timpul inapoi sa ma bucur de copilarie si sa mai trec o data prin perioada sarcinii
    Eu as da timpul inapoi....sa rememorez anii copilariei ...si in special orele de gramatica....profa de romana mi-a fost foarte draga.....
    As mai da timpul inapoi sa fac un careu de asi la partida zilei.....deh...imi place sa joc carti....
    Modificata de diana_andreea; 24.03.2011 la 09:26:53. Motiv: adaugare....

Floricica Veterana floretronela's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.08.2005
    Postari in forum
    11.002
    Citat Postat de ANDREEA_23 Vezi mesajul
    Asi mai da timpul inapoi sa repar unele greseli. Sa cantaresc situatiile altfel si sa iau cu totul alte decizii pe care nu le-am luat la momentul potrivit

As vrea multe dar nu se poate. Singurul motiv ptr care as da timpul inapoi, e ptr a mai petrece timp cu bunicii mei.

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    Citat Postat de diana_andreea Vezi mesajul
    Eu as da timpul inapoi....sa rememorez anii copilariei ...si in special orele de gramatica....profa de romana mi-a fost foarte draga.....
    As mai da timpul inapoi sa fac un careu de asi la partida zilei.....deh...imi place sa joc carti....
    si pe jos de ras de toate caracterele:)))))))))))))))))))))))00

ANDREEA_23
    Guest
    Cui sa dam o pralina? Situatia vad ca-i amuzanta dar s-o mai si indulcim :)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari