Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita georam's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.09.2009
    Postari in forum
    63
    Hadeti sa povestim cum ne-am cunoscut parteneri. Eu si sotu ne-am cunoscut in 2002 intimplaror lucra cu fratii mei. Ne-am vazut ne-am placut. Dupa citeva saptamini sa mutat la mine. Dar sa credeti ca imediat am facu nunta. Am stat sa ne cunoastem si asta a durat pina anul trecut cind am ramas insarcinata si am facut nunta. Ne intelegem foarte bine si treburile in casa le impartim.

Floricica Cu Vechime serena2008's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.470
    Immm....chestia cu parteneri....am inteles...la mine e o intreaga telenovela...mai bine n-o mai spun ...ca e prea..telenovela...:) Oricum..a fost si cred ca este ceva de vis...totul merge inainte si noi dupa...ca pe roate...sau..cel putin asa a fost pana acum...cu bune, cu rele, mergem inainte...:)

Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.470
    Chiar...am aparut si intr-un ziar local...cu povestea noastra.....hi, hi...si chiar il mai am ziarul..e pus..la loc de cinste...:)

Membru inregistrat la
    03.11.2009
    Postari in forum
    5.470
    Dar..sa stii..ca nu prea e bine pus subiectul..nu vad ..in cazul asta..al cunoasterii partenerilor..nicio disutie aprinsa...cred ca era bine pus la o alta rubrica..dar...na...acum...asta e... e treaba deja facuta...:)

incognito
    Guest
    Noi ne-am cunoscut la locul de munca, dupa ce m-am angajat eu. A fost dragoste la prima vedere si s-a terminat foarte rapid cu o casnicie.

Floricica Nou Venita afacean's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.11.2009
    Postari in forum
    1
    Eu cu sotul ne-am cunoscut ın romania. Dupa šederea lui de doua luni sa ıntors in turcia. Dar vezi nu a rezistat de dorul meu :))ši dupacateva luni ne-am casatorit. Au trecut de atunci 17 ani ,ši avem un baietel de 8 ani. Va doresc la toate mamicile cu ocazia zile de 8 martie sa fiti sanaoase,sa aveti parte numai de bucurii ,šifie ca toate visele voastre sa devina realitate. La multi ani.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari