Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta bubu24's Avatar
    Membru inregistrat la
    25.05.2009
    Postari in forum
    604
    mama leone unde sunt barbatii aia ca mi-as lua si eu unu....pai zau asa ca nu mi-ar strica unu

Membru inregistrat la
    25.05.2009
    Postari in forum
    604
    sau sa apara o femeie intr-o mini fustita si sa nu fie epilata..................fereste doamne

mischa2000
    Guest
    Citat Postat de bubu24 Vezi mesajul
    sau sa apara o femeie intr-o mini fustita si sa nu fie epilata..................fereste doamne
    cica depinde de tara in care traiesti ...
    in tarile nordice tufla sub brat e la mare cinste ... :)))

Membru inregistrat la
    25.05.2009
    Postari in forum
    604
    dizgratios....dar daca asta-i moda...doar nu o sa fii pe dos sa apari cumva fara late

mischa2000
    Guest
    Citat Postat de bubu24 Vezi mesajul
    dizgratios....dar daca asta-i moda...doar nu o sa fii pe dos sa apari cumva fara late
    e traditie ma ...
    sunt masculi care se amorezeaza de particularitatile astea ...
    ... de al de jos nu mai vorbesc ... daca e frumos si cret e bun de aratat pe plaja ... :))

Floricica Avansata nikolettap's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de mischaela2000 Vezi mesajul
    e traditie ma ...
    sunt masculi care se amorezeaza de particularitatile astea ...
    ... de al de jos nu mai vorbesc ... daca e frumos si cret e bun de aratat pe plaja ... :))
    Si eu vroiam sa ma epilez definitiv
    Daca cumva o sa ma mut pe-acolo?

mischa2000
    Guest
    o sa te simti cum ma simteam eu in londra ... :))
    toate erau dezbracate si eu super infofolita ....

iar tu ... iti pui mesa ... :))

Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de mischaela2000 Vezi mesajul
    o sa te simti cum ma simteam eu in londra ... :))
    toate erau dezbracate si eu super infofolita ....

iar tu ... iti pui mesa ... :))
    Daaa, o mesa blonda, frumoasa

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Apropos de par abundent....sa va zic o faza....eram in Corea in vacanta....vad ca au sauna la hotel, separat femei-barbati....ok...am zis sa ma duc si eu. Nu eram pregatita, asa ca am luat de la sala lor de fitness niste pantaloni scurti si un tricou....si ma duc la sauna. Buuuunnn....ajung acolo...dush si dau sa ma bag la aburit....vine doamna manager si ma ia ca nu e voie....eu pe engleza, ea pe juma-engleza...nu e voie si gata. Nu intelegeam...ma gandeam ca straiele is de vina...ba bine ca nu....acolo se facea sauna(sauna includea bazine cu apa rece, calda, fierbinte...sauna uscata, sauna umeda, bazine cu esente...) in peleu gol. Nu am m avut nevoie sa ma conversez cu managerita ca iese o zana din bazin. Ei bine..atunci am inteles ca nu e voie cu haine...dar nu va zic ce blana avea zana..eheee.....multaa si peste tot...I-am spus managerei ca eu cu hainele lor aduc microbi(asta era motivul pt care intrai la peleul gol)..iar tanti cu blana nu?..cine stie ce lighioane trebaluiau pe acolo. In final..am fost acceptata cu prosop....dar nu va zic ce scarba am putut produce zanelor cu blana.
    Deci,,...aviz amatoarelor de sauna in Corea:))

mischa2000
    Guest
    deci problema e in felul urmator ... blana e pe post de costum de baie ...
    :))
    daca nu e blana ... atunci se vede aia vesela si e rusine:))

Membru inregistrat la
    28.04.2006
    Postari in forum
    1.886
    Citat Postat de onita Vezi mesajul
    Apropos de par abundent....sa va zic o faza....eram in Corea in vacanta....vad ca au sauna la hotel, separat femei-barbati....ok...am zis sa ma duc si eu. Nu eram pregatita, asa ca am luat de la sala lor de fitness niste pantaloni scurti si un tricou....si ma duc la sauna. Buuuunnn....ajung acolo...dush si dau sa ma bag la aburit....vine doamna manager si ma ia ca nu e voie....eu pe engleza, ea pe juma-engleza...nu e voie si gata. Nu intelegeam...ma gandeam ca straiele is de vina...ba bine ca nu....acolo se facea sauna(sauna includea bazine cu apa rece, calda, fierbinte...sauna uscata, sauna umeda, bazine cu esente...) in peleu gol. Nu am m avut nevoie sa ma conversez cu managerita ca iese o zana din bazin. Ei bine..atunci am inteles ca nu e voie cu haine...dar nu va zic ce blana avea zana..eheee.....multaa si peste tot...I-am spus managerei ca eu cu hainele lor aduc microbi(asta era motivul pt care intrai la peleul gol)..iar tanti cu blana nu?..cine stie ce lighioane trebaluiau pe acolo. In final..am fost acceptata cu prosop....dar nu va zic ce scarba am putut produce zanelor cu blana.
    Deci,,...aviz amatoarelor de sauna in Corea:))
    Si eu vroiam sa zic ca am vazut o doamna prin oras cu mustata vopsita blonda
    Si de cand il tot bat pe sot la cap sa se eplileze si el pe picioare

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari