Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta vera_32's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.08.2009
    Postari in forum
    606
    Sa nu mestece guma intr-un stil salbatic....ma dispera specimenile astea care mesteca guma ca si cum ar fi sfarsitul lumii si nu mai vad asa ceva.Din pacate aici ma intalnesc din ce in ce mai des cu astfel de persoane.Chiar azi era o tipa in metro tare draguta si foarte ingrijita dar cand a inceput a mesteca guma,se stramba atat de tare parca era un monstru.

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    S-a spus de scobitul in nas?Sotul meu, la volan, oprit la semafor.Pe banda cealalta, o duduie intr-o masina de masina, la fel, la semafor, ia ghici ce facea.....se scobea in nas....Sotul: da-i, da-i, ca si eu fac la fel....La un barbat, mai treaca-mearga, dar la o femeie.....

Floricica Cu Vechime onita's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2007
    Postari in forum
    5.926
    Nu era complet tabloul daca nu ii si manca:))) Dare her!
    De tuns...pai am auzit ca unele se lasa epilate cu lama de sot....eu zic ca e m mult fetis:)))
    Sau de specimene(am intalnit eu una) care are nevoie de ajutor sa isi administreze tratamentul cu ovule....

nicole13
    Guest
    Citat Postat de onita Vezi mesajul
    Nu era complet tabloul daca nu ii si manca:))) Dare her!
    De tuns...pai am auzit ca unele se lasa epilate cu lama de sot....eu zic ca e m mult fetis:)))
    Sau de specimene(am intalnit eu una) care are nevoie de ajutor sa isi administreze tratamentul cu ovule....
    paote facea parte din preludiu...

Floricica Avansata niconor's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.07.2009
    Postari in forum
    1.953
    Citat Postat de nicole13 Vezi mesajul

am vazut intr-un film faza cu rasul in preludiu, dar de cea cu ovulele n-am auzit pana acum

sun2shine
    Guest
    Fetelor asta cu freza are doua taisuri la fel ca si aplicarea machiajului!
    Si inca una:
    Niciodata sa nu fie a doua sau mai rau a treia roata la caruta!

mire83
    Guest
    Citat Postat de nicole13 Vezi mesajul

te iubesc fata!

mischa2000
    Guest
    stai domle ca nu e asa ...
    apoi daca aia e lata in pat si nu poate ... ce sa faca sa cheme vecina? sau preotul din sat?

sun2shine
    Guest
    Sa nu iasa pe strada cu pantalonii gauriti in fund!

mischa2000
    Guest
    ... ca mi-am adus aminte de pantaloni ...
    da' pantalonii cu talie joasa?
    mama cat am putut sa rad pe infundate ... era una ... si cat balena ... statea aplecata si o incalta pe fiisa la gradi ... avea pe afara juma de cund ca o banitza ... alb si cu niscaiva cosuri ... si nu se vedea nici urma de chilot ...

norocul ei ca nu era nici urma de tatic pe acolo ...

Floricica Nou Venita olofamily's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.03.2009
    Postari in forum
    296
    Citat Postat de mischaela2000 Vezi mesajul
    ... ca mi-am adus aminte de pantaloni ...
    da' pantalonii cu talie joasa?
    mama cat am putut sa rad pe infundate ... era una ... si cat balena ... statea aplecata si o incalta pe fiisa la gradi ... avea pe afara juma de cund ca o banitza ... alb si cu niscaiva cosuri ... si nu se vedea nici urma de chilot ...

norocul ei ca nu era nici urma de tatic pe acolo ...

sunt de acord cu tine....si eu sunt destul de plinuta si urasc chestia asta !!!!!!!!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari