Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    cristina si oana cat timp v-a trebuit sa deveniti imune? nu de alta dar sa stiu cat mai am de asteptat

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    vand....cumpar....vand....cumpar.......................................asta ma enerveaza pe forum:((

oanachampion
    Guest
    Ohoooo... Pai sunt pe forum de aproape 3 ani... De abia acum vreo jumatate de an am decis sa nu-mi mai pierd vremea cu asemenea inutilitati... Nu vrei sa stii cati pumni in cap virtuali mi-am luat in tot timpul asta! Acuma... nu mai scriu decat unde stiu clar ca nu ma enervez...

rodhos
    Guest
    nicole........ai tu un har de-a deschide topicuri numai unul si unul!!

Pe mine nu ma enerveaza nimeni si nimica pe acest forum.Pe vremuri ma enervau fetele de la mine ca uneori ma trezeam vb singurica.Dar lor le permit sa ma enerveze.......dar in rest nu vad de ce as mai intra aici daca as gasi motive sa-mi stric dispozitia sufleteasca!!!
    Nu ma enerveaza cersetoarele de voturi...............ba mai si votez ptr puisori lor,dar la cele care au postari multe.......nu cele care se logheaza doar ptr asta!Eu le inteleg........sunt mame si ce mama nu simte nevoia sa se laude cu puiutul ei!
    Nu ma enerveaza sectiunea BAZAR.....este precum in realitate......comertul este in floare si fiecare avem un lucru ori mai multe de care nu mai avem nevoie.Fiecare decide in ce mod se scapa de ele.
    Nu ma enerveaza acea asa zisa licitatie............nu ma obliga nimeni sa particip,nu posteaza in spatiul meu virtual si din cate am citit o multime de mamici s-au declarat multumite iar o multime de bebici s-au ales cu jucarioare noi!
    Fetele plecate din tara..............sa le fie de bine si sa dea Dumnezeu sa gaseasca acolo unde s-au stabilit tot ceea ce-si doresc ptr ele si familiile lor!Aici am avut la un moment dat un schimb de replici cu cineva,dar pana la urma am inteles ca fiecare este croit altfel si nu putem fi toti pe acelasi calapod.Daca de unde nu este nici Dumnezeu nu cere........cine sunt sunt eu sa insist??
    Nicole.......sa-mi scuzi postarea daca este off.......poate trebuia sa sriu doar ce ma enerveaza............dar atunci nu aveam cum sa-mi sporesc nr de mesaje postate.!!!

rodhos
    Guest
    In schimb m-au suparat admini care mi-au sters o postare de pe blog ptr ca continea o fotogrfie........era o foto cu un buchet de mure si am zis ca acolo era locul ei si eu stiam ca blogurile pot avea si imagini!
    Si am decoperit pe blog la Flora ca si de la ea lipseste un subiect la care si eu postasem un comentariu!
    Asta ma suparat nitel......dar deh,cand ma supar prea tare renunt!Sper sa nu fie cazul!!

new sunshine
    Guest
    Aoleu topic de Gica iar....vai ce ne-o luam.
    Chiar la aceasta concluzie am ajuns si eu Oana.............nu ma mai enerveaza nimic...e chiar distractiv aici sa privesti snobismul si prostia unora...asa ca delectati-va cat aveti timp.

Floricica Avansata scoobylin's Avatar
    Membru inregistrat la
    09.07.2009
    Postari in forum
    1.405

buna seara - respectiva are un nume - oana - incantata de cunostinta

- nu am obligat pe nimeni sa intre in subiect

- nu am fortat pe nimeni sa mai si liciteze

- nu am avut intentia sa enervez pe nimeni

- nu cred ca lumea este naiva

- nu am primit eu banii - am dat conturi si nr de tel - unde a fost cazul

- nu ascund nimic in spatele produselor pe care le vand, ci doar - vreau sa fac un bine

- nu vreau nici o statuie - imi este de ajuns doar -bucuria oamenilor- care au primit bani, sau alte cadouri

va multumesc ca ati vizitat - unul sau mai multe subiecte postate de mine

va rog sa ma scuzati daca am provocat atat de multe neplaceri incat sa dau batai de cap.

............. [imbratisarea]................

ps. ca sa nu ma indepartez de topic si sa provoc o alta suparare

.........pe mine ma enerveaza pe forum - faptul ca nu am de ce sa ma enervez......

va imbratisez pe toti /toate - si va doresc sa vi se indeplineasca tot ce va doriti.

Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    buna! cristina sunt... incantata de cunostinta si eu...
    nu e nevoie sa-ti ceri scuze sau sa te justifici... pan' la urma fiecare e liber sa faca ce vrea... poti sa vinzi cat si ce vrei, poti sa donezi sau nu, nu e treaba mea sau a altuia... dar tot ma enerveaza cand deschid comunitatea si o multime de subiecte sunt din colectia "scoobylin"
    logic ca nu e nimic personal, nici n-ar avea cum sa fie [imbratisarea]

Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    ohooooooo... ... inseamna ca mai am de asteptat si pumni in cap virtuali de incasat

Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    stiu la ce blog de-al florei faci referire... si eu lasasem comentariu si am obs ca a fost sters... de altfel a fost sters si un subiect deschis de flora care nu incalca nici o regula... era doar o atentionare despre un virus care circula in perioada asta pe net

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    le-am spus si fetelor de pe unde bantui eu frecvent, ma deranjeaza ( ca nu pot spune chiar ca ma enerveaza ) impartialitatea admin.legata de "imaginea zilei ". sunt atatia copii frumosi pe care nu i-am zarit nici macar o data de cand tot sunt eu pe aici, si altii care se repeta la greu si eventual si cu aceleasi poze. de zici ca nu mai exista nimeni altcineva ! si nu-i corect !!

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari