Ultimele discutii din forum
    Guest
    Deschid acest subiect, in speranta ca la sugestiile voastre, adminii vor putea lua masurile ce se impun in situatiile date!

Asa ca, va invit dragelor,sa va spuneti oful fara menajamente!

Guest
    haideti fetelor, curaj!

de exemplu, pe mine ma enerveaza teribil cersitul de voturi, cica-i impotriva regulamentului...
    la un mom. dat am deschis un topic special pentru asta!astfel, avea posibilitatea fiecare sa ceara vot intr-un mod organizat..adminii l-au stres, cica nu-i regulamentar!ce intelegeti voi din asta?este sau nu...

Floricica Cu Vechime Lavinia_'s Avatar
    Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    pai cum spui si tu tie ti se pare corect sa cersesti? eu nu prea is de acord cu cersitul de nici o culoare ... dc cineva vrea sa voteze pe cineva poate sa o faca si fara sa ii spui ... si nu sa influentezi votul .. atunci s-ar face concurs cine strange cele mai multe voturi .. nu care poza e mai breaza .. dar pana la urma .. tot la cel care isi pune ambitia in a strange voturi castiga asa ca ... :) incurcata treaba asta

Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    pe mine ce ma supara e ca . desi adminii au acolo topic cu problemele de pe forum .. e cam degeaba ca nu prea se uita pe el .. asa ca nu stiu ce folos o sa fie nici topicul asta pt problemele ce le avem noi .. dc ei nici de topicul lor nu se ocupa ...

Membru inregistrat la
    28.08.2008
    Postari in forum
    5.580
    dar o fi bun pt discutii aprinse :))

Guest
    pai, cred ca da!de-aia l-am deschis aici...poate s-or sesiza "forurile superioare"!ca, daca se-ncing spiritele, isi fac aparitia mintenas...

ai dreptate,solutionarea problemelor de la topicul mentionat, lasa de dorit!

Floricica Cu Vechime adinutzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    07.10.2008
    Postari in forum
    5.320
    neatza.
    pe mine ce ma dispera acum pe forum este chestia asta cu vanzari si cumparari,parca am fi la piata nu pe un forum unde sunt inclusi copilasii nostri.
    la ultimele discutii nu vezi altceva decat...vand..ofer...licitez..si altele..e culmea.
    si chestia ca ma deranjeaza ca unele sunt si folosite si apoi le ofera la altii,pai stai tu hai sa ne vindem si "chilotii" dupa ce ii folosim o data de 2 ori "sunt ca noi,folositi o data",pai daca vrei sa faci un bine da-l de pomana nu cere bani pe el,ce daca e la juma de pret...
    gata ca nu vreu sa-mi stric ziua de dimineaza pt asta..
    sa aveti o zi buna!

Guest
    in primul rand sa-ti traiasca fetitele, adinutzza!

da, si asta cu vanzari, cumparari...doar de-asta-i "Bazar", insa de multe ori se intrece masura!acu,unele dintre anunturile de actualitate se pare ca-s in scop caritabil,Dumnezeu stie!

de aceea zic, n-ar strica ca adminii sa se implice mai mult...sau poate-o fac dar nu vedem noi!

Floricica Novice oana20's Avatar
    Membru inregistrat la
    10.06.2008
    Postari in forum
    354
    Buna dimineata! vin si eu cu o nemultumire , chiar daca postez rar, citesc frecvent. Pe mine ma enerveaza, chiar ma irita uneori atitudinea unora dintre mamici care sunt plecate din tara vis-a-vis de tot ce exista la ora actuala in tara noastra. Si eu sunt plecata din tara, si ce daca, vin cu mare placere de cate ori am ocazia, si s-a intamplat sisa se imbolnaveasca copilul, si s-a tratat si viata merge inainte. Dar e chiar enervant sa vezi unele cum gata, dupa ce au trecut granita tarii tot ce e in Romania e de kk. Mai am in cap multe dar revin...

Guest
    aaaaaa...Oana, ai pus punctul pe i...bine c-ai deschis tu discutia,altfel mi-o luam iar in barba!
    pe marginea acestui subiect sunt multe de spus...

Floricica Debutanta mihu78's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.06.2008
    Postari in forum
    1.056
    de ce trebuie sa gasim numai "lucruri care ne enerveaza"???
    sunetm mamici si daca noi suntem iritate ce transmitem copiilor??
    mie daca nu-mi place un lucru nu-i dau interes...cred ca e mai sanatos asa nu sa gasim tot timpul "samanta de scnadal"
    dar atata timp cat "vedeti si cititi"tot forumul inseamna ca intentionat cautati sa va iritati
    o zi buna si cu mai mult soare...si in suflet si pe cer

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari