Ultimele discutii din forum
    Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594

Bratara pentru echilibru

Am primit de curand o "equilibrium bracelet" pe care o port mai mult de "fashion".Mai are cineva o asemenea bratara?Ati observat vreo schimbare de cand o purtati?

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Andreea se pare ca aceste bratari pentru echilibru combina ionii negativi si o tehnologie holografica moderna care impreuna produc 8 frecvente codificate care interactioneaza cu invelisul energetic si astfel aduce armonie, echilibru, putere si stabilitate.

Printre beneficiile care le aduce se numara un echilibru mai bun, cresterea puterii, recuperare mai rapida, flexibilitate mai buna, coordonare si rezistenta marite, si chiar atenuarea senzatiilor neplacuta produse de schimbarile de fus orar si de raul de miscare.

Singura contraindicatie este pentru persoanele alergice la silicon, materialul din care sunt facute.

Eu personal nu am folosit insa nici nu prea imi inspira incredere, in general eu nu prea ma incred in "reechilibrare" si mi-e greu sa cred ca o bratara de silicon poate sa imi aduca putere, stabilitate, armonie etc.

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Sincer nici eu nu cred,desi am observat destula lume ca o poarta.Inainte nu-mi dadeam seama,pt ca nu stiam ca exista sau cum arata...uneori ma apuca si rasul,parca am apartine unei secte .

Floricica Cu Vechime gabitzza's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.10.2007
    Postari in forum
    7.664
    Citat Postat de andreea 2929 Vezi mesajul
    uneori ma apuca si rasul,parca am apartine unei secte .
    Sa stii ca asa imi lasa si mie impresia, si cred ca este muuult placebo la mijloc insa daca "functioneaza" pentru anumite persoane cu atat mai bine pentru ele

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari