Ultimele discutii din forum
    Administrator Floricica Debutanta kiddo's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2008
    Postari in forum
    1.182
    Traian Basescu a fost votat de 50,43% dintre alegatori, in timp ce Mircea Geoana a primit 49,57% din sufragii, potrivit rezultatelor partiale anuntate de BEC. Rezultatele partiale au fost publicate dupa numararea voturilor din 95,4% din sectiile de votare.

Voi ce parere aveti despre aceste rezultate?

Mai multe despre rezultatele BEC de la alegerile prezidentiale gasiti aici.

BEC - rezultate partiale: Basescu - 50,4%, Geoana - 49,5%

Floricica Cu Vechime dadiana's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    ce parere avem? pai parerea mea este ca e mai bine asa decat sa ne conduca, comunistii.

andreea2929
    Guest
    Asta a fost vointa majoritatii,sper sa nu inceapa discutii despre fraudarea alegerilor...

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    eu sigur m-as fi imbolnavit de hepatita sa-i vad pe antipaticii aia timp de 5 ani. vreau sa-l vad pe crin antonescu ce mai zice, ii ajung 2 camioane de sampanie sa se imbete de necaz? ca aseara ii ajungeau pt victorie

Membru inregistrat la
    03.04.2008
    Postari in forum
    8.441
    sunt convinsa ca sunt in stare de asta.

il acuza pe basescu, ca stia de la ora 9 ca iese presedinte, dar geoana cum facea aseara? parca era un copil, asa sarea de bucurie, el de unde stia ca iese?

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Noi asteptam parerea cat mai multor mamici,parerea noastra se stie care e ca am tot dezbatut-o pe celalalt topic!

Una peste alta,desi repet ca nu-s fan declarat Basescu l-am votat pentru ca sunt din 90' incoace imuna la minciunile PSD, aceleasi promisiuni rostite iar si iar si iar...promisiuni care nu s-au transformat niciodata in realitate!

Imi doresc insa ca viata sa revina la normal ,ca lumea sa accepte castigatorul si sa ne vedem de viata noastra,nu de manipulari,minciuni,dezinformari si lista ar putea continua! Si-mi mai doresc sa nu-mi para rau ca l-am reales pe Base! Dumnezeu sa-l lumineze daca iese dupa validarea alegerilor!

Floricica Senior anissia's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.04.2007
    Postari in forum
    3.659
    Cel mai tare m-a frapat faptul ca Antena 3 care facea campanie cu 3 ore inainte de incheierea voturilor PE FATA ,acum sare cu fraudele! Rusineeeeeeeeeeeeeeeeee!! madam Firea,poate te va trage cineva la raspundere pe tine si Antenele din care faci parte!

Bravo Pro-tv, impartial si linistit! Fara campanii,fara pareri!

andreea2929
    Guest
    Am vazut si eu politica unora dintre televiziuni.Ceea ce n-au anticipat ei este ca intre timp romanul s-a mai desteptat putin,nu mai ia de bun tot ce aude la tv.

Floricica Cu Vechime alina_popa_aly's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2006
    Postari in forum
    7.675
    asa e....ne-am cam spus parerile dincolo....eu mai putin, dar la fel ca tine anissia zic si eu........Dumnezeu sa-l lumineze sa faca tot ce e bine pt. poporul roman.

Sariturile de aseara ale lui Geoana.......de ras ...........

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    Doamne Ajuta ! aseara m-am culcat desumflata rau si dim cand m-am trezit si am deschis tv-ul nu-mi venea sa cred!!!

Guest
    poti fi sigura ca asta se va intampla,asta va fi justificarea esecului lor...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari