Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice goea's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.04.2010
    Postari in forum
    429
    BUNA FETELE!!
    citesc si ma ingrozesc pur si simplu raman cu gura cascata.Nu-mi vine sa cred asa ceva!
    mi-am facut cont pe acest site pt ca-mi doream sa aflu mai multe informtii despre ce se poate face ca sa raman insarcinata,ce medicamente sa iau,cum sa procedez,in fine , pentru informatii necesare si utile,mi-am facut chiar si prietene cu care am schimbat adrese de mail si id uri de messenger.
    Disperarea ,sa zic asa te determina sa intri in legatura cu fel si fel de oameni care se dau drept altcineva.Noi de unde sa stim care sunt acesti oameni???De ce nu sunt blocati de la bun inceput????E TRIST SI DE-A DREPTUL REVOLTATOR!

Moderator Floricica Avansata Monica Eliza Rares's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Cred ca sunt atat de bine ascunsi incat pot fi destul de greu de depistat.Sau poate prea tarziu...

Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Citat Postat de paulici Vezi mesajul
    In primul rand sa stergi din lisat de prietni pe cei care nu ii crezi prieteni.

Pt a bloca contul sa nu fie vizibil tuturor, intri la profilul tau-> setari-> confidentialitate si apoi acolo setezi cine sa iti poata vedea profilul. Bafta
    Mersi de informatie.Am intrat, dar nu stiu daca s-a rezolvat.:) Talentul meu....

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Citat Postat de eliza rares Vezi mesajul
    Mersi de informatie.Am intrat, dar nu stiu daca s-a rezolvat.:) Talentul meu....
    Intrucat nu iti sunt printre prietene, am intrat pe profilul tau ai reusit nu pot fi vazute de mine, deci e ok.

Floricica Senior nicoleta15's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.07.2008
    Postari in forum
    4.085
    Citat Postat de gabitzza Vezi mesajul
    Pentru ca sunt 2 subiecte deschie in legatura cu aceeasi problema va postez aici linkul catre postarea facuta in cadrul celuilat subiect, de catre colega mea.
    din cate vad eu administratorii si moderatorii mai mult ne sfatuiesc sa discutam in alta parte despre acest lucru, probabil de preferat la tel sau acasa...sau in sinea noastra, decat sa dea un raspuns pe care ni-l datoreaza, un raspuns elocvent. de ce oare? pt ca nu au nici o scuza pt ceea ce se intampla? pt ca se intampla cu stiinta lor!!!!!!!!!!!!!!!!

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Citat Postat de nicoleta15 Vezi mesajul
    din cate vad eu administratorii si moderatorii mai mult ne sfatuiesc sa discutam in alta parte despre acest lucru, probabil de preferat la tel sau acasa...sau in sinea noastra, decat sa dea un raspuns pe care ni-l datoreaza, un raspuns elocvent. de ce oare? pt ca nu au nici o scuza pt ceea ce se intampla? pt ca se intampla cu stiinta lor!!!!!!!!!!!!!!!!
    Adminii au dat un raspuns. Daca o faceau mai repede, chiar din prima clipa cand au aparut acuzatiile, evitau o situatie neplacuta. Poate de acum incolo vor comunica mai bine cu utilizatorii.
    https://www.copilul.ro/forum/bebelus...5/index28.html

Membru inregistrat la
    20.01.2010
    Postari in forum
    1.503
    Citat Postat de paulici Vezi mesajul
    Intrucat nu iti sunt printre prietene, am intrat pe profilul tau ai reusit nu pot fi vazute de mine, deci e ok.
    Multumesc de ajutor Paulici.Da... prea scurt.....

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari