Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564

Atentie maxima!!!!!!!!!

Buna, tuturor!
    Nu am stiut unde sa deschid acest topic, dar cum subiectele aprinse sunt des accesate ma gandeam ca e locul potrivit.

Nu vreau sa mi-o luati in nume de rau, nu vreau sa jignesc pe nimeni, sa supar pe cineva, departe de mine gandul...vreau doar o explicatie de la administratorii, informaticienii acestui forum.Atat....

Ce faceti in acest caz? Ce masuri luati? Cum mentineti siguuranta acestui topic? Cum identificati clonele, persoanele rau intentionate...Nu ma astept sa imi explicati mura in gura ce masuri de siguranta luati, dar macar asa pentru linistea sufletului meu....

As vrea din tot sufletul, ca cele din link-ul alaturat sa nu fie confirmat, adevarat....

Cum mi-au furat identitatea cei de la copilul.ro - Băncosul
    Modificata de diana_andreea; 10.11.2010 la 10:33:31.

Moderator Floricica Debutanta snowdance22's Avatar
    Membru inregistrat la
    23.08.2010
    Postari in forum
    1.161
    se vorbeste deja despre asta pe postul mesaj ciudat. omul asta e bolnav psihic, asta e sigur. altfel nu stiu cum se poate explica ceea ce face. ...

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Acum am vazut si eu link-ul...cum mi-au furat identitatea cei de la "copilul.ro"?????Domnul Copae face o acuzatie deosebit de grava...Oare de ce nimeni de la copilul.ro nu confirma sau infirma acest lucru?

Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Citat Postat de snowdance22 Vezi mesajul
    se vorbeste deja despre asta pe postul mesaj ciudat. omul asta e bolnav psihic, asta e sigur. altfel nu stiu cum se poate explica ceea ce face. ...
    Nu am stiut ...pana acum....mersi de pont....

Moderator Floricica Avansata ana_micu83's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.10.2008
    Postari in forum
    2.189
    Mi se face rau...Doamne ce minte inventiva pot avea unii si pana unde pot ajunge....

Moderator Floricica Cu Vechime denyy10's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.07.2007
    Postari in forum
    5.777
    Buna...prea multa zarva despre acest subiect...se discuta deja de vreo cateva zile...

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Bolnav, nebolnav, frumos ar fi totusi sa se elucideze acest mister si sa ni se dea si noua niste explicatii

Floricica Senior paulici's Avatar
    Membru inregistrat la
    08.09.2009
    Postari in forum
    3.046
    Citat Postat de denyy10 Vezi mesajul
    Buna...prea multa zarva despre acest subiect...se discuta deja de vreo cateva zile...
    Eu cred ca pt asa ceva nu e prea mare zarva ... nu cred ca ai spune asta daca din astfel de cauze ar disparea micuta ta ... nu toata lumea sta mult pe forum sa aiba ocazia sa ajunga in fata ei acest subiect, asa ca nimic nu e prea mult pentru a atrage atentia. Eu sincer as posta pe prima pagina ca o atentionare un astfel de mesaj permanent, nu doar acum cand s-a intamplat asa ceva.

E adevarat ca doar o minte bolnava poate creea atatea si cu atat mai mult sunt periculosi.

PS: Altfel spus nimic nu e prea mult pentru siguranta copilului.
    Modificata de paulici; 10.11.2010 la 11:31:14.

Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Citat Postat de denyy10 Vezi mesajul
    Da, si? Eu acum am aflat....m-am simtit amenintata, am deschis acest topic pentru a afla mai multe, eventual posibile explicatii....Nu am dat cu parul....

Pentru cei/cele care doresc detalii am pus urmatorul link:

https://www.copilul.ro/forum/bebelus...j-ciudat-32325

cristina elena
    Guest
    Fetelor fara suparare dar deja 'problema' se discuta la mesaj ciudat la bebelusi->siguranta bebelusului
    Mi se pare mai potrivit deschis acolo la siguranta decat la discutii aprinse.
    Si asa sunt destule discutii aprinse deja aici

Mesaj ciudat

Moderator Floricica Avansata roxie's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.10.2008
    Postari in forum
    2.054
    Cum adica prea multa zarva pentru acest subiect? Adica e un fleac? Mie mi se pare ceva foarte grav, si nu trebuie sa ne bagam capul in nisip ca strutul, si sa ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari