Ultimele discutii din forum
    Floricica Cu Vechime annee's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    E util antiderapantul pt cada?

Daca da,de care sa cumparam,eu am o dilema......... am vazut la pret de 10 lei si la pret de 100 de lei.

Floricica Cu Vechime ligiafodorean's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.11.2008
    Postari in forum
    7.046
    deocamdata folosim scaunelul de baie insa in curand nu-i va mai fi bun... si eu ma gandeam sa procur antiderapant pt cada insa deocamdata m-am uitat doar in supermarket si am gasit la pretul de 65 RON,... asa ca mi-ar prinde si mie bine sa citesc parerile celor care le utilizeaza deja

Floricica Cu Vechime cristeepas's Avatar
    Membru inregistrat la
    01.11.2007
    Postari in forum
    6.010
    mie mi-a adus cineva un covoras antiderapant pt cada... nush sa va spun ce pret are, dar e util... la cat de zbantuit e bogdan mereu stateam cu frica sa nu alunece... acum nu mai am probleme

mother
    Guest
    pt mine e vital antiderapantul... rares una doua pica...

am luat si eu unul nici prea ieftin nici prea scump...

Moderator Floricica Cu Vechime larisa2000's Avatar
    Membru inregistrat la
    30.06.2008
    Postari in forum
    8.710
    eu nu-i fac fata teroristului meu nici cu antiderapantul, asa ca inca folosim cadita lui care e pusa in cada mare si sta in fundulet in ea. in scaunele din acelea speciale nu are loc. la baia de la dormitorul nostru, care are doar cabina de dus, i-am luat o cadita din aceea speciala pt cabinele de dus. sta in ea tot in fundulet sau in picioare

Floricica Senior krissa's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2008
    Postari in forum
    3.803
    Mie imi este teama sa o las in cada fara covoras antiderapant pentru ca sta numai in picioare si se plimba dintr-o parte in alta. Oricat de cuminte ar fi copilasul la baie, eu cred ca un covoras cat de ietin, este util. Eu l-am luat dintr-o farmacie Sensiblu cu vreo 45 lei.

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    http://www.miniblu.ro/Categorii/Baie_si_igiena/Cadite_si_scaunele_de_baie/Safety_1st/Forme_antiderapante_pentru_cada_-_Safety_1st -cam asa arata formele de dus nu stiu daca sunt utile,la cada cred ca o sa iau si eu covoras dar pt cabina asi lua acele forme care se lipesc.

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    O sa intru si eu la Sensiblu sa vad cum arata covorasul.

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    pentru noi e foarte util covorasul...Alex sta la baie numai in picioare si se joaca,stropeste...nu sta locului o secunda...l-am luat de la Bebe Confort cu 80 lei..mi s-a parut scump dar sunt tare multumita de el,are aderenta maxima cu multe ventuze plus o zona termosensibila care isi schimba culoarea in cazul in care temperatura apei din cada scade sub 37 de grade.

Membru inregistrat la
    13.08.2008
    Postari in forum
    8.186
    Interesant,tu cum l-ai acizitionat ,se gaseste in magazin sau pe internet ai facut comanda?

Floricica Cu Vechime fluturas's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.06.2007
    Postari in forum
    5.785
    am facut comanda pe internet la Bebelusul tau...de 2 ani cumpar de la ei diverse chestii si am fost multumita.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari