Ultimele discutii din forum
    ANDREEA_23
    Guest

Nelamurit 3 dorinte

Sa spunem ca aflam ca cineva ne poate indeplini 3 dorinte. Dupa ce ne gandim care sunt, aflam ca din cele 3 trebuie sa renuntam la 1. Care ar fi ele si la care ati renunta? 1 eu si cei dragi mie sa fim sanatosi 2 copilul meu sa aiba tot ce-si doreste in viata 3 sa castig cei 1 mil de euro mentionati de lorito asi renunta la bani deoarece indiferent cat de bogat esti poti ramane falit intr-o secunda si de muncit oricum muncim pe rupte iar visul de a fi bogat e departe(asta daca nu iti mege mintea ca sa poti face bani usor prin diferite metode)

lorito
    Guest
    1 dorinta: sa am lampa lui Aladin.

ANDREEA_23
    Guest
    ...........................................................

oanachampion
    Guest
    1. Mumiosu'
    2. ... Mumiosu'
    3. ..... Mumiosu'
    Imi pare rau, nu pot sa renunt la niciuna dintre dorinte...
    Acuma ca sa-ti raspund is serios... Nu-mi trebuie 3 dorinte. Una si buna: sanatate, ca restul se rezolva...

Floricica Cu Vechime ioanabalescu's Avatar
    Membru inregistrat la
    27.08.2007
    Postari in forum
    9.523
    Citat Postat de ANDREEA_23 Vezi mesajul
    Sa spunem ca aflam ca cineva ne poate indeplini 3 dorinte. Dupa ce ne gandim care sunt, aflam ca din cele 3 trebuie sa renuntam la 1. Care ar fi ele si la care ati renunta? 1 eu si cei dragi mie sa fim sanatosi 2 copilul meu sa aiba tot ce-si doreste in viata 3 sa castig cei 1 mil de euro mentionati de lorito asi renunta la bani deoarece indiferent cat de bogat esti poti ramane falit intr-o secunda si de muncit oricum muncim pe rupte iar visul de a fi bogat e departe(asta daca nu iti mege mintea ca sa poti face bani usor prin diferite metode)
    1. Sa fim sanatosi
    Sa fim fericiti
    Sa fim cum o Vrea Bunul Dumnezeu

Floricica Senior Diandrea's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.05.2009
    Postari in forum
    2.564
    Parca am mai raspuns ieri la o intrebare de genu'.........In fine....poate ma insala memoria si nu exista topic asemanator...
    Deci.....dorintele mele ar fi: sanatate, cei dragi alaturi sa-mi fie alaturi si inca un bebe....Sper sa-mi ajute D-zeu....

PS: Nu mi-as dori avutie ci doar bunastare.....Faceti o exceptie si lasati-ma cu 4 dorinte...

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari