Ultimele discutii din forum
    ANDREEA_23
    Guest

Exclamatie 21.12.2012

vine sau nu vine sfarsitul lumii? Ati tot auzit de calendarul maiasilor si iata ca sunt aceste intamplari din ultima vreme; cutremurul din japonia, tzunami-ul, centrala nucleara si scurgerile radioactive, acest conflict din Libia...stiu si eu, apropoerea lunii de pamant. Sunt oare niste semne care sa ne duca cu gandul la sfarsit?

Floricica Cu Vechime amona's Avatar
    Membru inregistrat la
    18.05.2008
    Postari in forum
    5.485
    Cu siguranță că va venii sfîrșitul lumi , semnele sînt clare , dar de unde scot d-le dățile astea ?????
    NIMENI , DAR NIMENI NU ȘTIE CÎND VA VENII SFÎRȘITUL, NUMAI D-ZEU !!!!!!!

Floricica Avansata hande's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.03.2010
    Postari in forum
    1.594
    Eu in ziua asta voi sarbatori cu siguranta!Sora mea isi va sarbatori ziua de nastere :)

Floricica Nou Venita iri_nuk's Avatar
    Membru inregistrat la
    16.01.2010
    Postari in forum
    265
    e ziua mamai mele pe 21 dc...si spunea ca ar trebui sa mutam petrecerea de ziua ei cu 2 sau 3 zile inainte(18-19 dec) sa ne tihneasca petrecerea

Floricica Senior ghiny's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    4.040
    Cand va veni sfarsitul lumi nici D.ZEU nu stie ,nici ora,nici ziua ,nici anul.Oricum nu D.zeu ne va distruge si noi ne distrugem singuri,singurei.

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari