Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita AlexElena28's Avatar
    Membru inregistrat la
    06.09.2017
    Postari in forum
    1

Exclamatie Ajutoor!!

Buna ziua !! Sunt noua pe acest site , ma-m inscris deoarece am nevoie de sfaturilevoaste !!! Suntem un cuplu nu prea stabil , adica nu e intelegerea prea buna intre noi . Pe noi nu ne-a ajutat nimeni , nici ai meinici ai lui, parintii nostri nu ne iubesc ... , in momentul de fata stam in chirie si nu muncim niciunul pentru caam ramas insarcinata si e foarte greu . Inainte munceam pe sezon in italia la diferite restaurante , insa nu va ganditi ca eram bn platiti ne ajungea dioar sa supravietuim sa putem sta intro chirie , mancare si o haina . Insa acum mie frica pentru ca stiu ca ne va fii foarte greu cu un copil , si mai ales ca nu avem nici un sprinjin de nici un fel din partea nimanui . Acesta ar fii al doilea avort din viata mea daca la-s face dar pur si simplu sunt foarte confuza , mie teama , mie mila , dar ma gandesc si ca nu as vrea sa fie un copil crescut chinuit :( , vA rog sa ma scuza-ti de felul in care ma-m exprimat , nu am scris corect :( , dar in momentul asta plang si nu stiu ce sa fac , mie ff greu sa iau o decizie . Am 28 de ani si pana acum am incercat sa imi cladesc ceva stabil insa nu am reusit decat sa supravietuiesc :( e foarte greu sa fii singur pe lume dar totusi toti sa te inconjoare (familie) . In italia ma ajutazse o prietena si pe mn si pe sotul meu , au fost probleme certuri ., dar am lasat capul jos . Sotul meu nu se duce nici mort fara mine la ea .. si nu stiu cum o sa traim :( ma gandesc daca sa fac sau nu avort !??? Am 11 saptamani si pana acumam suferit mult , mia fost rau tot timpul zi si noapte , sufar si de sinuzita , am avut dureri teribile de cap ..5zile la rand zi si noapte :( off nu stiu ce sa fac !!! Ajutati-ma cu un sfat!!

Floricica Nou Venita Flaviabv's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.10.2018
    Postari in forum
    16
    Pfff, vad ca acest subiect este din 2017. Cum ai rezolvat pana la urma? Esti ok?

Cuvinte cheie pentru acest topic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari