Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita nunushica's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176

zeci de noutati adaugate acum-1--6 ani.cherokee.george,h&m,next,etc

am postat noutati in folder 1-6 anisori.sunt in stare foarte buna cele adaugate azi.incerc pana diseara sa scriu si marimea,firma si pretul
    Picasa Web Albums - hainite copii - hainite 1-5 ani
    victoriavaleria892yahoo.com mail si messenger.
    va asteptam!

monica4mai
    Guest
    mai da/le o fata mai comerciala la haine , sunt asa de sifonate ca nu iit dai seama de model. si nici marimi, pret nu ai

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    da,tb sa le calc.ai dreptate.o sa incerc maine.acum s-au trezit copii.nu am avut timp sa scriu detaliile.multumesc de sfat.m-am grabit.

monica4mai
    Guest
    nu am vrut sa te jicnesc , sincer ,dar fiind mai calcate au o alta trecere pe cei interesati , plus ca neaparat marimile , eu m/am uitat la niste cizmulite dar nu au marime nic pret , mai mult marimea e importatnta dar si pretul ..deci nu te supara

Membru inregistrat la
    02.08.2010
    Postari in forum
    176
    cum sa ma supar iubita daca ai perfecta dreptate.m-am grabit.dar voi repara greseala cat de curand.si daca nu imi spuneai tu poate nu o faceam.eu consider ca m-ai ajutat.serios.am pus acum marimile si preturile asa in viteza,preturile le voi mai scadea la o gandire mai la rece,cred.e un scump cel mic al tau!ii trimit un pupic

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari