Ultimele discutii din forum
    Floricica Senior eliza2's Avatar
    Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909

Vreau sa inchid dulapiorul-cate produse vreti si cat vreti sa oferiti!

Picasa Web Albums - Eliza M

Daca nu ne vrea nimeni, atunci mami va duce hainutele la biserica, poate vor ajunge la niste copilasi amarati!

Floricica Nou Venita happy.baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    buna seara.

daca nu dati produsele, v`as ruga sa le trimiteti la noi la onesti, este o asociatie care strange lucruri pentru copii, tineri adulti si batrani, orice aveti de oferit este binevenit.

Daca va ramane ceva si doriti sa donati, va rog sa ma contactati. Suntetm dispusi sa achitam plata transportului.

Nu conteaza in ce stare sunt hainutele sau articolele care le aveti, orice este binevenit mai ales ca sunt persoane, copii, care nu au nimic.

Va multumesc anticipat pentru atentia acordata.

justcrazy_20@yahoo.com

0747940400

persoana de contact iulia costea

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    am inteles, cred ca pana la urma asa vom face....o sa va scriu pe mail... mai e o mamica pe aici care poate mai vrea cate ceva, daca nu, vorbim....macar sa imi garantati ca ajung la copii care au nevoie, sa nu ajunga aruncate....

Floricica Nou Venita happy.baby's Avatar
    Membru inregistrat la
    12.06.2010
    Postari in forum
    94
    N`ar avea rost sa va mai sriu daca aveam in gand sa le arunc. Va asigur ca vor ajunge la copiii nevoiasi. Si eu am avut multe hainute care vroiam sa le vand, dar pana la urma le`am luat pe toate, am facut doi saci si i`am dus acestei asociatii, si de acolo au ajuns la copii care au nevoie de ajutor.

Cand va hotarati , ma anuntati.

Multumesc si o duminica placuta in continuare!

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    Bine, tinem legatura................................................

Membru inregistrat la
    14.01.2008
    Postari in forum
    2.909
    valabil..........................................................................................

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari