Ultimele discutii din forum
    Moderator Floricica Debutanta gabryoleta's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706

vreau sa cumpar

caut sa cumpar jucarie de plus personajul din desene animate TIMMY TIME (oita aceea neagra cu blanita alba care behaie foarte simpatic) . am fetita mare fan :))

Floricica Novice alexaa_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2009
    Postari in forum
    339
    Buna, eu l-am cumparat din farmacie pe Timmy, nu este foarte scump, este in varianta si micut si mare, si canta melodia din desene animate in care joaca, sau behaie.Se gaseste si in supermarketuri.

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    pai as vrea sa behaie sau sa cante ar fi super...ar fi inebunita pitica mea.nu l-am vazut in magazine sau farmacii.sunt din galati. poate are o mamica prin albume

Floricica Novice alexaa_d's Avatar
    Membru inregistrat la
    02.08.2009
    Postari in forum
    339
    daca nu il gasesti pe Timmy pe la alte mamici, te pot ajuta sa ti-l cumpar de aici din Bucuresti, noi avem varianta mica, are cam 15-16 cm, are suzeta in gura, si canta melodia din desenele animate in care joaca, cand il apesi pe burtica, si am dat pe el 25 lei din farmacie.Vb pe privat daca vrei!

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    si eu sper sa aiba cineva de vanzare. iti multumesc ca vrei sa ma ajuti.sa vedem daca nu se poate altfel.

Floricica Debutanta lauramihnea's Avatar
    Membru inregistrat la
    20.07.2009
    Postari in forum
    660
    gabi, am gasit eu ceva pe aici, are 35 cm eu zic ca e destul de maricica. Oaia bebelus din plus Timmy - Okazii (52052328)

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    nu e cam scumpa tinand cont ca e si folosita? cu transport 60... si nu e modelul care canta sau behaie.din ala as vrea
    multumesc mult laura

Membru inregistrat la
    03.03.2010
    Postari in forum
    706
    anunt valabil.o vrem pe timmy !

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari