Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita flitercorina's Avatar
    Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Astept niste idei interesante. . . . Ca eu sunt lipsita de inspiratie!

Floricica Nou Venita dcrizboiu's Avatar
    Membru inregistrat la
    11.01.2010
    Postari in forum
    240
    Buna, eu una am de dus la doctorita pediatra si la educatoare. De obicei in martie, le duc cosmetice (de obicei un set de machiaj + creme pentru fata) si flori.

Floricica Novice katarina's Avatar
    Membru inregistrat la
    22.08.2009
    Postari in forum
    384
    comitetul de parinti pe clasa a cumparat un cos de ratan cu cosmetice de la cora. costa cam 79 de lei si contine sapun, sampon, gel, lumanari parfumate si un burete de baie mai deosebit. astea toate au un parfum de lamaita. + 1 buchet mare de flori + 1 felicitare deosebita scrisa de copii.

Floricica Avansata cryssa's Avatar
    Membru inregistrat la
    26.10.2006
    Postari in forum
    1.860
    mama mea este educatoare si stiu sigur ca majoritatea prefera bijuteriile sau ceva pentru casa deobicei se strang bani de la parinti si se ia un cadou mai deosebit anul trecut a primit un lant de argint cu cercei si un cuptor cu microunde insa asta este in Snagov adica parinti mai instariti care chiar ei intreba educatoarele ce isi doresc sa nu ia ceva aiurea...de 1 martie a primit un set de vase superb si cafea,ciocolata,parfum...

Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    Noi mergem doar de la 1 Martie la camin,la grupa mica , asa ca trebuie sa cumparam singuri ceva ptr doamne:2 educatoate, 2 ingrijitoare..
    Si mama mea e invatatoare si s-a saturat de pilote, lenjerii si astfel de chestii...
    Vreau ceva deosebit...nu stiu ce parfum sau ce crema folosesc.....si folositor in acelasi timp...

Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    NU MAI ARE NIMENI EDUCATOARE?

Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Nu am educatoare..da imi dau si eu cu parerea..atunci cand nu cunosti foarte bine o persoana, cred ca este foarte dificil sa ghicesti ce parfum/crema/bijuterie etc ..i-ar fi pe plac(eu nu suport bijuteriile de niciun fel..am doar verigheta si inelul de logodna)..idiferent cat ai investi in aceasta"operatiune" se poate sa n-o nimeresti.

Eu pentru persoanele cu bani/persoanele care au ce le trebuie am mers mult pe cadouri simbolice sau chestiute haioase..sau pe cadouri office(da un search pe google)

-cani personalizate
    -mouse pad
    -cos cu flori (cos rachita mic cu 3-4 ghivece frumos ornate)
    -cutii bomboane personalizate(am cumparat cutia, hartie autoadeziva..am scris la imprimanta ce am vrut/am scos foto si apoi am lipit)

Lista poate continua...

Membru inregistrat la
    24.06.2009
    Postari in forum
    267
    MERCI PTR IDEI.....
    VEZI BLUZITA DE LE TINE???E PREFERATA LUI RARES... POATE NE MAI ADUCI CU DINOZAURI...SI ALTE MODELE.

Floricica Debutanta andrei-babyfashion's Avatar
    Membru inregistrat la
    15.11.2009
    Postari in forum
    898
    Daaaa. am admirat-o da n-am zis nimic..am remarcat ca este imbracat cu ea de vreo 2 sapt de la schimbarea fotografiei de la avatar:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari