Ultimele discutii din forum
    Floricica Debutanta krisztike's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898

Vand scaun auto Chicco Zenith 0-18 kg ca nou

Spatarul este reglabil in 4 pozitii diferite.- dispune de centuri in 5 puncte, de siguranta pt copil, matlasate in dreptul umerilor. - pentru grupa 0-13 kg scaunul trebuie instalat pe scaunul de langa sofer daca nu exista AIRBAG-ul, sau pe un scaun din spate. - trebuie sa fie instalat in sens contrar sensului de deplasare a automobilului si trebuie fixat exclusiv cu o centura auto de siguranta cu 3 puncte de ancorare.- pentru grupa 13-18 kg se instaleaza cu ajutorul centurii auto in sensul deplasarii autovehiculului.

Componentele textile sunt detasabile pentru a putea fi spalate.
    Dimensiuni:53x47cm
    Greutate:7.7kg.

Este in stare excelenta, fara nici un defect, nici o pata, caci am facut o husa pentru a-l proteja si pentru ca fetitza noastra sa nu transpire.

Culoarea lui adevarata se vede in poza 2, nu stiu la prima de ce nu mi-a iesit...

Puteti sa ma contactati pe mail/mess: kriszti_79@yahoo.com
    Va raspund cu placere la orice intrebare, daca mai doriti si alte poze, le fac :).

Pretul este de 350 ron negociabil....nou este cam 500 ron.

Noi dorim scaun nou, caci a crescut mult in inaltime si nu mai e sigur.
    Imagini atasate
    Modificata de krisztike; 08.05.2011 la 22:29:48.

Floricica Debutanta krisztike's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.03.2008
    Postari in forum
    898
    valabil....................negociem?:)

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari