Ultimele discutii din forum
    Floricica Novice conejito's Avatar
    Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559

vand scaun auto

scaun auto PRIMII PASI in stare de functonare excelenta,numai husa este spalata de 2ori,in rest este impecabil, poze in sectiunea NOUTATI,pret.........250ron cu taxe incluse,pe cuvant isi merita banii...........

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    anunt valabil.va asteptam...................................................................................

Floricica Avansata alemi's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    Buna,te rog sa-mi spui pentru ce greutate este scaunul,m-ar interesa si de asemenea sa-mi spui daca mai putem negocia pretul.Multumesc.

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    scaunul este pt o greutate de 0-18kg 220 cu taxe ultimul pret,din ce oras esti???

Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    Citat Postat de conejito Vezi mesajul
    scaunul este pt o greutate de 0-18kg 220 cu taxe ultimul pret,din ce oras esti???
    Locuim in Buftea,Ilfov.
    Din pacate nu pot sa-ti ofer decat 170 ron si suport eu taxele de transport.

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    pai tot aia ar veni,cred k transportul prin fancurier ar ajunge 50ron,era bine sa fi avut drum in bucuresti ti l-as fi adus personal si nu ne mai complicam.lasa-ma sa vb cu sotul meu si vedem cum facem,bine?

Membru inregistrat la
    28.09.2006
    Postari in forum
    1.251
    Buna,imi pare rau nu mai este de actualitate anuntul,am gasit scaunel.Multumim si spor la vanzari.
    Cautam in schimb un scaun de masa solid,la care sa se regleze atat inaltimea cat si spatarul,daca ne poti ajuta....
    Oferim 150 ron.
    Multumim.

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    buna,imi pare rau chiar hotarasem sa ti-l dau dar dak te-ai razgandit nu-i nimic,cat despre scaunel....nu stiu,nu am acest gen,de fapt nu am deloc.o zi buna.ANUNT VALABIL..............PRET 200ron CU TAXE POSTALE INCLUSE.........

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    ultimul pret 170ron+taxe postale,va asteptam................................................................................

Membru inregistrat la
    19.01.2010
    Postari in forum
    559
    ultimul pret 150+taxe.............oferta de nerefuzat...........

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari