Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita adriana73's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.03.2007
    Postari in forum
    8
    Salteaua este fabricata in Austria si are miezul realizat in intregime din fibra compactata de cocos, fiind mai rigida si rezistenta.

Structura din cocos este invelita intr-un strat PE antialergic, si tesatura de bumbac, absolut netoxica.

Fibra de cocos compactata este practic un burete natural din lemn:

• permite aerarea (aerul circula prin salteluta , avand cel mai redus risc de apnee);

• fiind o structura din lemn, este stabila termic. Asigura confortul termic, vital pentru bebelusi!

• structura din lemn absoarbe excesul de umiditate, asigurand un mediu uscat si sanatos ( mediul umed si temperatura favorizeaza dezvoltarea germenilor, larvelor si micro-organismelor care se afla in fibrele naturale).

• forma fizica este cea mai stabila dintre toate saltelutele destinate copiilor. Nu se deformeaza in timp, respectiv revine foarte usor la forma initiala!

Salteaua a fost folosita de un singur copil si este in stare foarte buna, nedeformata.

Patutul de la Primii Pasi are un sistem rapid de pliere-depliere. Buzunar lateral,cu geanta de transport, salteluta, capotina cu plasa tintari, platforma de infasat cu centura, 2 picioare cu roti blocabile. Include sistemul de prindere a saltelei la nivelul superior, pentru copii pana la varsta de 5 luni.

Patutul a fost folosit de un singur copil.

Pret saltea + patut: 100 Ron.

Floricica Nou Venita danamorena's Avatar
    Membru inregistrat la
    03.01.2009
    Postari in forum
    9
    am vazut cam tarziu anuntul?mai e valabil?as vrea doar salteaua pt ca patut deja mi-am luat
    se poate?

Floricica Nou Venita 05081982's Avatar
    Membru inregistrat la
    29.05.2009
    Postari in forum
    26
    mai este valabil anuntul?
    florea.ana_maria@yahoo.com
    ms

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari