Ultimele discutii din forum
    Floricica Nou Venita pingooo's Avatar
    Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59

VAND produse AVENT la MINI PRETURI!!!!!!

Iata ce mi-a mai ramas:
    - recipiente de stocare Avent cu capac - mari de 240 ml si mici 180 ml - 2 RON / buc.
    - set 2 tetine de formare cu orificii si supapa anitscurgere(se pot atasa la biberon si il transformi in canita de mai sus) nou noute SIGILATE - de la 12 luni - 19 RON
    - un set de 2 suzete tot Avent din silicon, transparente - de la 3 luni - noi, noute, SIGILATE - 21 RON
    - canita MAGIC -2 canite Magic mici (200 ml) la 12 RON si 1 mai mare (260 ml) la 14 RON. Sunt minunate pentru trecerea de la biberon la canita pentru ca au o tetina speciala si o valva antiscurgere si au niste manere foarte prietenoase pentru bebe. Eu am incercat mai multe variante de canite, iar cele de la Avent le-au intrecut pe toate. Sunt chiar Magice : ) !!!!

Si mai am cateva produse AVENT pentru mamici de bebici, mici, mici:
    - STERILIZATOR pentru microunde cu 2 recipiente de stocare - utilizat de 4-5 ori - 79 RON
    - POMPA DE SAN manuala cu piese de rezerva sigilate - utilizata de 4-5 ori - 99 RON + CADOU 1 pereche de scoici colectoare pentru sani.
    - un set de 2 protectoare pentru mamelon din silicon ultrafin, fara gust, fara miros, nu sunt sigilate, am incercat unul si bebele meu l-a refuzat, asa ca nu le-am folosit deloc - 19 RON
    Modificata de pingooo; 20.07.2010 la 21:59:48.

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Si mai am cateva produse AVENT pentru mamici de bebici, mici, mici:
    - STERILIZATOR pentru microunde cu 2 recipiente de stocare - utilizat de 4-5 ori - 79 RON
    - POMPA DE SAN manuala cu piese de rezerva sigilate - utilizata de 4-5 ori - 99 RON + CADOU 1 pereche de scoici colectoare pentru sani.

Floricica Nou Venita fflori75's Avatar
    Membru inregistrat la
    17.09.2009
    Postari in forum
    276
    o adresa de mess ai? sunt interesata de ceva.

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Da, putem comunica si pe mess, pe yahoo suntem statestii.

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Am mai gasit cate ceva:
    - un set de 2 suzete tot Avent din silicon, transparente - de la 3 luni - noi, noute, SIGILATE - 21 RON
    - un set de protectoare pentru mamelon din silicon ultrafin, fara gust, fara miros, nu sunt noi, am incercat unul si bebele meu l-a refuzat, asa ca nu le-am folosit deloc - 19 RON

Floricica Nou Venita dariantonia's Avatar
    Membru inregistrat la
    13.06.2006
    Postari in forum
    78
    Buna,

Ai cumva o adresa de mess? Putem comunica mai usor. M-ar interesa cate ceva.

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Da, sigur, ma gasesti pe yahoo, "statestii"

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Listuta s-a scurtat, am dat biberoanele si tetinele cu 4 orificii.

Membru inregistrat la
    05.11.2009
    Postari in forum
    59
    Referitor la canita Magic, de fapt sunt 2 canitte Magic mici (200 ml) la 12 RON si 1 mai mare (260 ml) la 14 RON. Sunt minunate pentru trecerea de la biberon la canita pentru ca au o tetina speciala si o valva antiscurgere si au niste manere foarte prietenoase pentru bebe. Eu am incercat mai multe variante de canite, iar cele de la Avent le-au intrecut pe toate. Sunt chiar Magice : ) !!!!

Floricica Nou Venita anysy17's Avatar
    Membru inregistrat la
    28.01.2012
    Postari in forum
    31
    ma intereseaza canita magic. spuneti-mi cateva date de contact

Floricica Novice coroiancristina's Avatar
    Membru inregistrat la
    21.10.2008
    Postari in forum
    492

load
Sunt de acord

Acest site foloseste cookies, pentru a-ti oferi o experienta cat mai placuta pe site. Daca ai nevoie de multe detalii despre cum functioneaza acestea, citeste Politicii de Cookie | Setari